Бұқар жырау аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі 24 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 2618 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2482 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 52 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5279812" сандары "5531154" сандарымен ауыстырылсын;
"1426689" сандары "1437899" сандарымен ауыстырылсын;
"3824311" сандары "4064443" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5279812" сандары "5612797" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"90870" сандары "90385" сандарымен ауыстырылсын;
"10392" сандары "10877" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"90870" сандары "172028" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"90870" сандары "172028" сандарымен ауыстырылсын;
"10392" сандары "10877" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "81667" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы:
"29110" сандары "29334" сандарымен ауыстырылсын;
3) 6 тармақтағы "мәдениет және спорттың" сөздері "мәдениет, спорт және ветеринария" сөздерімен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
К. Айтбаева
Мәслихат хатшысы
А. Жүніспеков
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 24 сессиясының
2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 20 сессиясының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 4 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 24 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2014 года № 2618. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 52 от 28 декабря 2013 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5279812" заменить цифрами "5531154";
цифры "1426689" заменить цифрами "1437899";
цифры "3824311" заменить цифрами "4064443";
в подпункте 2):
цифры "5279812" заменить цифрами "5612797";
в подпункте 3):
цифры "90870" заменить цифрами "90385";
цифры "10392" заменить цифрами "10877";
в подпункте 5):
цифры "90870" заменить цифрами "172028";
в подпункте 6):
цифры "90870" заменить цифрами "172028";
цифры "10392" заменить цифрами "10877";
цифру "0" заменить цифрами "81667";
2) в пункте 5:
цифры "29110" заменить цифрами "29334";
3) в пункте 6 слова "культуры и спорта" заменить словами "культуры, спорта и ветеринарии";
4) приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
К. Айтбаева
Секретарь маслихата
А. Джунуспеков
Приложение 1
к решению 24 сессии
Бухар-Жырауского районного маслихата
от 17 апреля 2014 года № 4
Приложение 1
к решению 20 сессии
Бухар-Жырауского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 4
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы