Новоузенка ауылдық округінің Каменный карьер учаскесі аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қазандағы № 40/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қарашада № 2808 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 48/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 22.12.2014 № 48/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Новоузенка ауылдық округінің Каменный карьер учаскесі аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Бұқар жырау ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабында белгіленген, жануарлардың жұқпалы ауруының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды өткізсін.
3. "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ербол Омарбаевич Садировке (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы
А.Әли
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Бұқар жырау аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысы
Е. Садиров
2014 жылдың 22 қазан

Об установлении карантина на территории участка Каменный карьер Новоузенского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 22 октября 2014 года № 40/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 ноября 2014 года № 2808. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 22 декабря 2014 года № 48/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 22.12.2014 № 48/02.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота, установить карантин на территории участка Каменный карьер Новоузенского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Бухар-Жырауского района" в целях недопущения распространения заразного заболевания животных, достижения ветеринарно-санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте, провести необходимые ветеринарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
3. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Садирову Ерболу Омарбаевичу (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий по карантину, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района
А.Әли
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Бухар-Жырауская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Е. Садиров
22 октября 2014 год