Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 14 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы 29 сессиясының № 11 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 2821 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 4 сессиясының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 4 сессиясының 30.06.2016 № 9 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 14 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2014 жылы 23 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
16-тармақтың 1) тармақшасына орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілген, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ш. КУРБАНОВ
А. ЖҮНІСПЕКОВ

О внесении изменения в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата"
Решение 29 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 октября 2014 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2014 года № 2821. Утратило силу решением 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30 июня 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу решением 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30.06.2016 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О государственном имуществе" от 1 марта 2011 года, Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2584, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 апреля 2014 года) следующее изменение:
в Положении государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата", утвержденном указанным решением:
подпункт 1) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"1) запрашивать и получать от руководителей и иных должностных лиц организаций, расположенных на территории района информации, устные и письменные объяснения по вопросам, относящимся к ведению маслихата;", текст на государственном языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Ш. КУРБАНОВ
А. ДЖУНУСПЕКОВ