Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXV сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/158 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы XХXVII сессиясының № 37/243 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2852 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XХV сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/158 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2499 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2-3 (9596-9597) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2014 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 755 278 мың теңге:
салықтық түсімдер 854 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 258 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 881 246 мың теңге;
2) шығындар 3 794 747 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу 32 461 мың теңге:
бюджеттік несиелер 41 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 71 930 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 71 930 мың теңге:
қарыздар түсімі 41 670 мың теңге;
қарыздарды өтеу 9 209 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 39 469 мың теңге.";
2) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2014 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес 958 403 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, дамуға нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер ескерілсін.";
3) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 8 857 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/158 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХХVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2014 года № 37/243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2014 года № 2852. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/158 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 18 января 2014 года № 2-3 (9596-9597)) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2014 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 755 278 тысяч тенге:
налоговые поступления 854 056 тысяч тенге;
неналоговые поступления 19 718 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 881 246 тысяч тенге;
2) затраты 3 794 747 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 32 461 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 41 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 71 930 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 71 930 тысяч тенге:
поступление займов 41 670 тысяч тенге;
погашение займов 9 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 39 469 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в составе расходов бюджета района на 2014 год целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 958 403 тысяч тенге согласно приложения 6.";
3) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 8 857 тысяч тенге.";
4) приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.