О внесении изменения в решение 27 сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение XХХVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2014 года № 37/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2014 года № 2853. . Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 1 марта 2021 года № 3/30
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 01.03.2021 № 3/30 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 27 сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2587, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 19 апреля 2014 года №17 (9611)), следующее изменение:
в правом верхнем углу Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан на государственном языке, утвержденных указанным решением, слова "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXVII сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 шешімімен бекітілгін" заменить словами "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXVII сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 шешімімен бекітілген".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель XXXVII внеочередной сессии
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Жанааркинского района"
Ш. Ибраева
24 ноября 2014 года

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы XХXVII сессиясының № 37/246 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 2853 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 наурыздағы № 3/30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 01.03.2021 № 3/30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2587 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 17 (9611) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген мемлекеттік тілдегі Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларының жоғарғы оң жақ бұрышындағы "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXVII сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 шешімімен бекітілгін" сөздері "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXVII сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 шешімімен бекітілген" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы,
кезектен тыс XXXVII сессияның төрағасы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Ибраева
24 қараша 2014 жыл