Ауданда 2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 40 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қаңтарда № 2529 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 364 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 14.12.2015 № 364 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 мусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
3. Қоғамдық жұмыстарға жіберілгендердің еңбекақысы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
4. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 34 "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2157 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 ақпандағы № 11-12 (11133) "Қарқаралы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
С.Р. Акимов
Қарқаралы ауданының әкімдігінің
2014 жылғы 16 қаңтардағы
№ 40 қаулысына
қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың
тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қаржыландыру көздері
Мекемелердің атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қаржыландыру көзі
Қаржыландыру көлемі (теңге)
Жұмыстардың ұзақтығы, ай
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыс жағдайлары
1
"Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қала аумағын аббаттандыру, көгалдандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті

Об организации общественных работ в районе на 2014 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 16 января 2014 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2014 года № 2529. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 14 декабря 2015 года N 364
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 14.12.2015 № 364.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, организующих общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
3. Утвердить оплату труда граждан, направленных на общественные работы, в размере одной минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 29 января 2013 года № 34 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2157, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 9 февраля 2013 года № 11-12 (11133)).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Әлиұлы.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Каркаралинского района
С.Р. Акимов
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 16 января 2014 года № 40
Перечень организаций, организующих общественные работы
на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных
работ, источники их финансирования
Наименование организаций
Виды общественных работ
Источник финансирования
Объем финансирования (тенге)
Продолжительность работ, месяц
Объем общественных работ
Условия общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинск"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории города
Бюджет Каркаралинского района

5683190
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
2
"Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
250000
2,5
Күн сайын 13-15 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
3
Қарағанды облысы "Қарқаралы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Тазалық Қарқаралы" жауапкершілік шектеулі серіктестігі
Қала аумағын аббаттандыру, санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
200000
2,5
200-300 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
4
"Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағатқа тапсыратын құжаттарды өңдеу, әлеуметтік көмекті алуға үміттенген азаматтардың материалдық жағдайын тексеру
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 7-8 құжат, 7-8 тексеру актісі
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
5
"Қарқаралы ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
100000
2,5
Күн сайын 5-7 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
6
Қарқаралы ауданының ішкі істер бөлімі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
250000
2,5
Күн сайын 5-7 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
7
"Қарқаралы ауданының жастармен жұмыс жасау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, ағаштарды отырғызу
Қарқаралы ауданының бюджеті
599000
2,5
100-150 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
8
"Қарқаралы ауданының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 9-10 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
9
Қарқаралы ауданы бойынша қылмыстық атқару инспекциясы
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
100000
2,5
Күн сайын 5-7 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
10
"Қарқаралы ауданының ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
100000
2,5
Күн сайын 5-7 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
11
"Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтандыру, көгалдандыру, ағаш отырғызу
Қарқаралы ауданының бюджеті

5683190
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
250000
2,5
13-15 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тазалық Қарқаралы" ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Каркаралинского района"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории города
Бюджет Каркаралинского района
200000
2,5
200-300 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
4
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района"
Обработка документов сдаваемых в архив, обследование материального положения граждан, претендующих на получение социальной помощи
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
7-8 документов, 7-8 актов обследования ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
5
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
100000
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
6
Отдел внутренних дел Каркаралинского района
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
250000
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
7
Коммунальное государственное учреждение "Центр по работе с молодежью Каркаралинского района"
Озеленение территории, посадка деревьев
Бюджет Каркаралинского района
599000
2,5
100-150 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
8
Государственное учреждение "Управление статистики Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
9-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
9
Уголовно-исполнительная инспекция по Каркаралинскому району
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
100000
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
10
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
100000
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
11
Государственное учреждение "Каркаралинский государственный национальный природный парк"
Экологическое оздоравление, озеленение территории, посадка деревьев
Бюджет Каркаралинского района

200000
2,5
300-350 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
12
Қарқаралы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі
Қарулы күштері қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс жасау, шақыру қағаздарын тарату
Қарқаралы ауданының бюджеті
299490
2,5
Күн сайын 10-15 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
13
Қарқаралы ауданы бойынша салық басқармасы
Көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу жөніндегі түбіртектері мен хабарламаларын тарату бойынша тұрғындармен жұмыс
Қарқаралы ауданының бюджеті
399320
2,5
Күн сайын 15-17 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
14
Қарқаралы сот орындаушылар аумақтық бөлімі
Шақыру қағаздарын тарату, құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 5-10 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
15
Қарқаралы ауданының прокуратурасы
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
100000
2,5
Күн сайын 7-8 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
16
"Қазпошта" акционерлік қоғамы Қарағанды облыстық филиалының Қарқаралы аудандық пошта байланыс торабы
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
50000
2,5
Күн сайын 5-6 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
17
"Қарқаралы ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
100000
2,5
Күн сайын 5-6 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
18
"Қарқаралы ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 5-8 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
19
"Қарқаралы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
100000
2,5
Күн сайын 5-7 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
20
Қарқаралы ауданының әділет басқармасы
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
349000
2,5
Күн сайын 5-10 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
21
Қарқаралы аудандық соты
Шақыру қағаздарын тарату, құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 7-8 құжат

200000
2,5
300-350 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
12
Отдел по делам обороны Каркаралинского района
Работа с населением по проведению призыва в ряды Вооруженных сил, раздача повесток
Бюджет Каркаралинского района
299490
2,5
10-15 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
13
Налоговое управление по Каркаралинскому району
Работа с населением по раздаче уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет Каркаралинского района
399320
2,5
15-17 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
14
Каркаралинский территориальный отдел судебных исполнителей
Раздача повесток, обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
5-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
15
Прокуратура Каркаралинского района
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
100000
2,5
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
16
Каркаралинский районный узел почтовой связи Карагандинского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
50000
2,5
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
17
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
100000
2,5
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
18
Государственное учреждение "Отдел земельных отношении Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
5-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
19
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
100000
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
20
Управление юстиции Каркаралинского района
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
349000
2,5
5-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
21
Каркаралинский районный суд
Раздача повесток, обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
7-8 документов ежедневно

Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
22
"Қарқаралы ауданының зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы"
Мұрағатқа тапсыратын құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 5-7 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
23
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облысы бойынша филиалының Қарқаралы ауданындағы бөлімі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
150000
2,5
Күн сайын 7-9 құжат
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
24
"Егіндібұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
1198000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
25
"Қарағайлы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
1198000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
26
"Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
27
"Қ. Аманжолов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
28
"Балқантау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
29
"Бақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
30
"Бесоба селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
31
"Жаңатоған селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
32
"Қайнарбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
33
"Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
34
"Қаршығалы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
35
"Қоянды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
36
"Қырғыз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
37
"М. Мамыраев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
38
"Мәди селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
39
"Н. Әбдіров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
40
"Н. Нұрмақов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
41
"Тәттімбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
42
"Тегісшілдік селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
240000
2
100-200 шаршы метр
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
43
"Темірші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті

С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
22
"Государственный центр по выплате пенсий Каркаралинского района"
Обработка документов сдаваемых в архив
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
23
Отдел Каркаралинского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
150000
2,5
7-9 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
1198000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
25
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карагайлы"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
1198000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
27
Государственное учреждение "Аппарат акима К. Аманжоловского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
28
Государственное учреждение "Аппарат акима Балкантауского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
29
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
30
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесобинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
31
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
32
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
33
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
34
Государственное учреждение "Аппарат акима Каршигалинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
35
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
36
Государственное учреждение "Аппарат акима Киргизского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
37
Государственное учреждение "Аппарат акима М. Мамыраевского аульного округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
38
Государственное учреждение "Аппарат акима Мадийского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
39
Государственное учреждение "Аппарат акима Н. Абдировского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
40
Государственное учреждение "Аппарат акима имени Н. Нурмаковского аульного округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
41
Государственное учреждение "Аппарат акима Таттимбетского аульного округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
42
Государственное учреждение "Аппарат акима Тегисшилдикского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
240000
2
100-200 квадратных метров
С 9.00 до 18.30. часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
43
Государственное учреждение "Аппарат акима Темиршинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района