Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/199 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі XХVІІІ сессиясының № 28/235 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2607 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/199 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2495 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 3-4 (11230) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"3811275" сандары "4007022" сандарымен ауыстырылсын;
"422942" сандары "431770" сандарымен ауыстырылсын;
"11551" сандары "11408" сандарымен ауыстырылсын;
"3367277" сандары "3554339" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3811275" сандары "4047314" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 36343" сандары "алу 76635" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"36343" сандары "76635" сандарымен ауыстырылсын;
"2605" сандары "2606" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "40293" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/199 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХVIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 28/235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2014 года № 2607.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/199 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2495, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 11 января 2014 года № 3-4 (11230)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3811275" заменить цифрами "4007022";
цифры "422942" заменить цифрами "431770";
цифры "11551" заменить цифрами "11408";
цифры "3367277" заменить цифрами "3554339";
в подпункте 2):
цифры "3811275" заменить цифрами "4047314";
в подпункте 5):
цифры "минус 36343" заменить цифрами "минус 76635";
в подпункте 6):
цифры "36343" заменить цифрами "76635";
цифры "2605" заменить цифрами "2606";
цифру "0" заменить цифрами "40293";

148722
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
11210
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
109802
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
11322
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22048
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
18894
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3154
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
43
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
43
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8542
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
8542
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
250
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23353
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
23207
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
146
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
92
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
92
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
76
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
76
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
43
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
43
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

148722
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16388
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
11210
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
109802
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
11322
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22048
На выплату государственной адресной социальной помощи
18894
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
3154
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
43
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
43
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8542
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
8542
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
250
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
250
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23353
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
23207
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
146
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
92
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
92
Отдел строительства района (города областного значения)
76
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
76
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
43
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

797
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
726
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
71
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
100
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
100
Нысаналы даму трансферттері
88354
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
88354
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға

797
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
726
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
71
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
100
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
100
Целевые трансферты на развитие
88354
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
88354
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда