Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 223 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі 27 сессиясының № 280 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2608 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 223 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2487 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 15 қаңтарда, 2014 жылғы 8 ақпандағы № 6 (5343) "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2778274" сандары "2952326" сандарымен ауыстырылсын;
"403121" сандары "412640" сандарымен ауыстырылсын;
"2364570" сандары "2529103" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2778274" сандары "2987467" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 49934" сандары "алу 85075" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"49934" сандары "85075" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "35141" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген 145891011121314151617181920212223242526272829303132 қосымшалары осы шешімге 12345678910111213141516171819202122232425262728 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
М. Мұхамеджанова
" " сәуір 2014 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 17 сәуірдегі
27 сессиясының № 280 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
24 сессиясының № 223 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 24 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 223 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 27 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2014 года № 2608
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Нуринского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2487, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" 15 января 2014 года, в газете "Нұра" от 8 февраля 2014 года № 6(5343)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2778274" заменить цифрами "2952326";
цифры "403121" заменить цифрами "412640";
цифры "2364570" заменить цифрами "2529103";
в подпункте 2):
цифры "2778274" заменить цифрами "2987467";
в подпункте 5):
цифры "минус 49934" заменить цифрами "минус 85075";
в подпункте 6):
цифры "49934" заменить цифрами "85075";
цифру "0" заменить цифрами "35141";
2) приложения 145891011121314151617181920212223242526272829303132 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910111213141516171819202122232425262728 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района                 М. Мухамеджанова
" " апреля 2014 год
Приложение 1
к решению 27 сессии
Нуринского районного маслихата
от 17 апреля 2014 года № 280
Приложение 1
к решению 24 сессии
Нуринского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 223
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9785
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9785
Бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары
35141
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 17 сәуірдегі
27 сессиясының № 280 шешімінің
2 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
24 сессиясының № 223 шешімінің
4 қосымша
2014 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың
1
2
Барлығы
264428
оның ішінде
Ағымдағы нысаналы трансферттер
204709
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73538
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
43150
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
14000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4159
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4159
ветеринария бөлімі
5559
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5559
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
111475
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
111475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9978
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
9978
Бюджеттік кредиттер
59719
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59719
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
59719
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 17 сәуірдегі
27 сессиясының № 280 шешімінің
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
24 сессиясының № 223 шешімінің
5 қосымша
2014 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9785
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9785
Используемые остатки бюджетных средств
35141
Приложение 2
к решению 27 сессии
Нуринского районного маслихата
от 17 апреля 2014 года № 280
Приложение 4
к решению 24 сессии
Нуринского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 223
Целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
264428
в том числе
целевые текущие трансферты
204709
в том числе
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
73538
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
43150
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16388
На повышение оплаты труда учителям,прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4159
На выплату государственной адресной социальной помощи
4159
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5559
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5559
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
111475
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
111475
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9978
На жилищно-коммунальное хозяйство
9978
Бюджетные кредиты
59719
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59719
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
59719
Приложение 3
к решению 27 сессии
Нуринского районного маслихата
от 17 апреля 2014 года № 280
Приложение 5
к решению 24 сессии
Нуринского районного маслихата
26 декабря 2013 года № 223
Целевые трансферты на развитие на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге
1
2
Всего