Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қыркүйектегі 30 сессиясының № 324 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 2752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 223 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2487 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 15 қаңтарда, 2014 жылғы 8 ақпандағы № 6 (5343)) "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2952326" сандары "2969661" сандарымен ауыстырылсын;
"2529103" сандары "2546438" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2987467" сандары "3004802" сандарымен ауыстырылсын.
2) көрсетілген 14810111213141516171820212223242526272829303132 қосымшалары осы шешімге 12345678910111213141516171819202122232425 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Э. Таттыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
М. Мұхамеджанова

О внесении изменений в решение 24 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 223 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 30 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 сентября 2014 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2014 года № 2752
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 223 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 2487, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2014 года, в газете "Нұра" от 8 февраля 2014 года № 6(5343)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2952326" заменить цифрами "2969661";
цифры "2529103" заменить цифрами "2546438";
в подпункте 2):
цифры "2987467" заменить цифрами "3004802";
2) приложения 14810111213141516171820212223242526272829303132 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910111213141516171819202122232425 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Э. Таттыбаев
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
М. Мухамеджанова