Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы 32 сессиясының № 337 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 2832 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 223 24 сессиясының "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2487 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 ақпандағы "Нұра" № 6 (5343) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2940653 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 396949 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10933 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15357 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2517414 мың теңге;
2) шығындар – 2975794 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 49934 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 59719 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9785 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 85075 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85075 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 59719 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9785 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35141 мың теңге.";
7–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1 701 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 14568910111214151617181920212223242526272829303132 қосымшалары осы шешімнің 12345678910111213141516171819202122232425262728 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жұмабеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
25 қараша 2014 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 қарашадағы
32 сессиясының № 337 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение 24 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2013 года N 223 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 32 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2014 года N 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2014 года N 2832
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 223 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2487, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 15 января 2014 года, в газете "Нұра" от 8 февраля 2014 года № 6 (5343) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2940653 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 396949 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10933 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 15357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2517414 тысяч тенге;
2) затраты – 2975794 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49934 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 59719 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9785 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 85075 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85075 тысяч тенге:
поступления займов – 59719 тысяч тенге;
погашение займов – 9785 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35141 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 1 701 тысяч тенге.";
приложения 14568910111214151617181920212223242526272829303132 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910111213141516171819202122232425262728 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        C. Жумабеков
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
______________М. Мухамеджанова
25 ноября 2014 г.
Приложение 1
к решению 32 сессии
Нуринского районного маслихата
от 25 ноября 2014 года
№ 337
Приложение 1
к решению 24 сессии
Нуринского районного маслихата

040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
189

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
189