Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 03/01 "2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 25/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 желтоқсанда № 2834 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Нуринского района от 27 января 2014 года № 03/01 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2014 год"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 30 октября 2014 года № 25/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2014 года № 2834
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 03/01 «2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (2014 жылы 19 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2541 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 ақпандағы № 8 аудандық «Нұра» газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести изменения в постановление акимата Нуринского района от 27 января 2014 года № 03/01 «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года за № 2541, опубликовано в районной газете «Нұра» от 22 февраля 2014 года № 8):
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Рабиға Қосанқызы Құтжановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қазаннан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Нұра ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушысы
Х. Беков
Нұра ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазандағы
№ 25/03 қаулысына қосымша
2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері:
Ұйымдардың атаулары
Жұмыстардың түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыстардың көлемі, теңге
Жұмыстардың көлемі, ай
Атқарылатын жұмыстардың көлемдері
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
1
2
3
4
5
6
7
8
1
«Нұра ауданы бойынша салық басқармасы» ММ
хат-хабарларды және хабарламаларды таратуға, құжаттарды тігуге көмектесу
Нұра ауданының бюджеті
59898
2
күн сайын 20 дана
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
2
«Нұра ауданы Киевка кенті Әкімінің аппараты» ММ
республикалық және аймақтық қоғамдық компанияларды (жұртшылықтың ой-пікірін сұрастыру және санаққа қатысуды) өткізуге көмектесу
Нұра ауданының бюджеті
239592
2
күн сайын 50 дана
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
елді мекеннің аумағын жинастырып тазалау бойынша тұрмыстық-коммуналдық шаруашылықты ұйымдастыруға көмектесу (күл-қоқысты шығару, ақтау, сырлау)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен..
кентті экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
640612
2
600-700 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
Нұра ауданының бюджеті
2875104
2
800-900 шаршы метр
әлеуметтік қызмет
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
7-8 тексерілу актісі
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
халықты әр аула бойынша аралау
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
550 аула
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
кенттің инфрақұрылымын дамыту
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
1 объект
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
елеулі және мерейлі даталарды атап өтуге арналған мерекелерді өткізуге көмек
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
5 іс – шара
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
малдарды бірделендіруге көмек көрсету
Нұра ауданының бюджеті

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Нуринского района Кутжанову Рабигу Косановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2014 года.
Исполняющий обязанности
акима Нуринского района
Х. Беков
Приложение к постановлению
акимата Нуринского района
от «30» октября 2014 года № 25/03
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников на 2014 год:
Наименования организаций
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, тенге
Объем работ, месяц
ОбъҰмы выполняемых работ
Условия общественных работ
1
2
3
4
5
6
7
8
1
ГУ «Налоговое управление по Нуринскому району»
помощь в разноске извещений, корреспонденции и подшивка документов
Бюджет Нуринского района
59898
2
20 экземпляров ежедневно
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
2
ГУ «Аппарат Акима поселка Киевка Нуринского района»
помощь в проведении республиканских и региональных общественных компаний (опрос общественного мнения и участие в переписи)
Бюджет Нуринского района
239592
2
50 экземпляров ежедневно
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
помощь в организации жилищно-коммунального хозяйства по уборке территории населенного пункта (вывоз мусора, побелка, покраска)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
экологическое оздоровление поселка (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
640612
2
600-700 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
Бюджет Нуринского района
2875104
2
800-900 квадратных метров
социальная служба
Бюджет Нуринского района
119796
2
7-8 актов обследования ежедневно
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
подворный обход населения
Бюджет Нуринского района
119796
2
550 дворов
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
развитие инфраструктуры поселка
Бюджет Нуринского района
119796
2
1 объект
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
помощь в проведении праздников по случаю знаменательных и юбилейных дат
Бюджет Нуринского района
119796
2
5 мероприятий
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
оказание помощи в идентификации животных
Бюджет Нуринского района

159728
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
16
«Нұра ауданы Құланөтпес ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
17
«Нұра ауданы «Тассуат» ауылы Әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
18
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Ахмет ауылы әкімі аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
19
«Нұра ауданы «Заречное» ауылы Әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
20
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Жанбөбек ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
21
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Шұбаркөл поселкесі әкімінің аппараты» ММ
кентті экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
22
«Нұра ауданы «Байтуған» ауылы Әкімінің аппараты ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
23
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Ткенекті ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
24
«Нұра ауданы «Шахтерское» ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
25
Нұра ауданы Қарой ауылы әкімінің аппараты ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
26
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Соналы ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
27
«Нұра ауданы «Пржевальское» ауылы Әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
28.
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Балыктыкөл ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
29
«Нұра ауданы «Щербаковское» ауылы Әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
30
«Қарағанды облысы Нұра ауданы Талдысай ауылы әкімінің аппараты» ММ
ауылды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
Нұра ауданының бюджеті
119796
2
100-300 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
31
«Нұра ауданының ардагерлер кеңесі» ҚБ
хат-хабарларды, хабарламаларды таратуға және құжаттарды тігуге көмектесу
Нұра ауданының бюджеті

159728
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
16
ГУ «Аппарат акима села Куланутпес Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
17
ГУ «Аппарат акима села Тассуат Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
18
ГУ «Аппарат акима села Ахмет аулы Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
19
ГУ «Аппарат акима села Заречное Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
20
ГУ «Аппарат акима села Жанбобек Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
21
ГУ «Аппарат акима поселка Шубарколь Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
22
ГУ «Аппарат Акима села Байтуган Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
23
ГУ «Аппарат акима села Ткенекты Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
24
ГУ «Аппарат акима села Шахтерское Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
25
ГУ «Аппарат акима села Карой Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
26
ГУ «Аппарат акима села Соналы Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
27
ГУ «Аппарат акима села Пржевальское Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
28
ГУ «Аппарат акима села Балыктыколь Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
29
ГУ «Аппарат Акима села Щербаковское Нуринского района»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
30
ГУ «Аппарат акима села Талдысай Нуринского района Карагандинской области»
экологическое оздоровление села (озеленение и благоустройство)
Бюджет Нуринского района
119796
2
100-300 квадратных метров
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
31
ОО «Совет ветеранов
Нуринского района»
помощь в разноске извещений, корреспонденции и подшивка документов
Бюджет Нуринского района

Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
34
«Нұр Отан» партиясының аудандық филиалы
хат-хабарларды, шақырту қағаздарды таратуға көмектесу, құжаттарды тігуге көмектесу
Нұра ауданының бюджеті
319456
2
күн сайын 20 дана
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
35
«Нұра ауданының ішкі саясат бөлімі» ММ
курьер жұмысы, құжаттарды өңдеу, көбейту, жіберу
Нұра ауданының бюджеті

С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
34
Районный филиал партии «Нұр Отан»
помощь в разноске извещений, корреспонденции и подшивка документов
Бюджет Нуринского района
319456
2
20 экземпляров ежедневно
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
35
ГУ «Отдел внутренней политики Нуринского района»
Курьерская работа, обработка, размножение, рассылка документов
Бюджет Нуринского района

119796
2
күн сайын 15 - 20 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен.
БАРЛЫҒЫ 10803306
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – Мемлекеттік мекеме;
ҚБ – Қоғамдық бірлестік.

119796
2
15-20 документов ежедневно
С 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00, 5 дней в неделю
ВСЕГО 10803306
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ – Государственное учреждение;
ОО – Общественное объединение.