Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының № 259 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 наурыздағы 30 сессиясының № 311 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 сәуірде № 2596 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының № 259 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2484 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 (7380) "Сельский труженик" газетінде жарияланған)келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 983 000"сандары "3 159 340" сандарымен ауыстырылсын;
"670 944"сандары "687 402" сандарымен ауыстырылсын;
"2 296 031"сандары "2 455 913" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 983 000"сандары "3 222 210" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"34 612"сандары "34 004" сандарымен ауыстырылсын;
"12 125"сандары "12 733" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"34 612"сандары "96874" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"34 612"сандары "96 874" сандарымен ауыстырылсын;
"12 125"сандары "12 733" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "62870" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 259 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 апреля 2014 года № 2596. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 259 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2484, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2013 года № 52 (7380)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 983 000" заменить цифрами "3 159 340";
цифры "670 944" заменить цифрами "687 402";
цифры "2 296 031" заменить цифрами "2 455 913";
в подпункте 2):
цифры "2 983 000" заменить цифрами "3 222 210";
в подпункте 3):
цифры "34 612" заменить цифрами "34 004";
цифры "12 125" заменить цифрами "12 733";
в подпункте 5):
цифры "34 612" заменить цифрами "96 874";
в подпункте 6):
цифры "34 612" заменить цифрами "96 874";
цифры "12 125" заменить цифрами "12 733";
цифру "0" заменить цифрами "62 870";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8973
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12815
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6938
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9149
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
292
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38923
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14329
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12992
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1918
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18412
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18412
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16572
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
764
012
Ақпараттық жүйелер кұру
826
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
195928
1
Тұрғын-үй шаруашылығы
124349
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24588
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2900
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объктілерді жөндеу және абаттандыру
21688
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
94361
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
93567
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
794
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1980
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объктілерді жөндеу
1980
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5400
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8973
005
Государственная адресная социальная помощь
12815
006
Оказание жилищной помощи
6938
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9149
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
292
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38923
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14329
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12992
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1918
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18412
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16572
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
764
012
Создание информационных систем
826
021
Капитальные расходы государственного органа
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
195928
1
Жилищное хозяйство
124349
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24588
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2900
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
21688
467
Отдел строительства района (города областного значения)
94361
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
93567
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) инжепнерно-коммуникационной инфраструктуры
794
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1980
026
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1980
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

360175
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
211498
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
68310
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
26051
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
7579
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
46737
Нысаналы ағымдағы:
219077
Республикалық бюджеттен:
211498
оның ішінде:
Аудан мәслихатының аппараты
108
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
108
Аудан әкімінің аппараты
978
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
978
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3826
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3826
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
694
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
694
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
184441
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
13000
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
53559
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
109688
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
8715
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2539
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
6176
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5114
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

360175
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
211498
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
68310
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
26051
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
7579
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
46737
Целевые текущие:
219077
Из республиканского бюджета:
211498
в том числе:
Аппарат маслихата района
108
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
108
Аппарат акима района
978
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
978
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3826
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
3826
Отдел экономики и финансов
694
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
694
Отдел образования, физической культуры и спорта района
184441
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
13000
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
53559
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
109688
Отдел занятости и социальных программ района
8715
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
2539
На выплату государственной адресной социальной помощи
6176
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
5114
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов сырья животного происхождения

2093
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
5486
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
68310
оның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі
68310
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
68310
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
26051
Ауданның құрылыс бөлімі
26051
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, 2013 жылғы бірлесіп қаржыландыру
17667
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, 2014 жылғы бірлесіп қаржыландыру
7590
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
794
Бюджеттік кредиттер
46737
Республикалық бюджеттен
46737
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
46737
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
46737
Осакаров аудандық мәслихатының
сессиясының 2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 311 шешіміне
3-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының
№ 259 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған кент, село, селолық округтері әкімінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
48385
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21833
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15552
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
6025
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
240
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
67
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2000
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7220
Көлік және коммуникация
11000
Автомобиль көлігі
11000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11000
Молодежный кенті әкімінің аппараты
39351
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15479
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14419
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1419
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
5500
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5500
Көлік және коммуникация
9453
Автомобиль көлігі
9453
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9453
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9453
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты

2093
На средний ремонт автомобильных дорог районного значения
5486
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
68310
в том числе:
Отдел строительства района
68310
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
68310
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
26051
Отдел строительства района
26051
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, софинансирование за 2013 год
17667
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, софинансирование за 2014 год
7590
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
794
Бюджетный кредит
46737
Из республиканского бюджета
46737
Отдел экономики и финансов района
46 737
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
46737
Приложение 3
к решению 30 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 17 апреля 2014 года № 311
Приложение 5
к решению 26 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 259
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2014 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
48385
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21833
Жилищно-коммунальное хозяйство
15552
Освещение улиц населенных пунктов
6025
Обеспечение санитарии населенных пунктов
240
Содержание мест захоронений и погребение безродных
67
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
7220
Транспорт и коммуникаций
11000
Автомобильный транспорт
11000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
11000
Аппарат акима поселка Молодежный
39351
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15479
Жилищно-коммунальное хозяйство
14419
Освещение улиц населенных пунктов
2000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1419
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5500
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5500
Транспорт и коммуникаций
9453
Автомобильный транспорт
9453
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9453
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
9453
Аппарат акима Батпактинского сельского округа