Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының № 259 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі 35 сессиясының № 372 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2764 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының № 259 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2484 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 (7380) "Сельский труженик" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 159 340" сандары "3 144 660" сандарымен ауыстырылсын;
"687 402" сандары "691 855" сандарымен ауыстырылсын;
"6 930" сандары "2 477" сандарымен ауыстырылсын;
"2 455 913" сандары "2 441 233" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 222 210" сандары "3 207 530" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"34 004" сандары "42 827" сандарымен ауыстырылсын;
"46 737" сандары "55 560" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"96 874" сандары "105 697" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"96 874" сандары "105 697" сандарымен ауыстырылсын;
"46 737" сандары "55 560" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2014 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерге қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 259 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 35 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2014 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 сентября 2014 года № 2764. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 259 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2484, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2013 года № 52 (7380)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 159 340" заменить цифрами "3 144 660";
цифры "687 402" заменить цифрами "691 855";
цифры "6 930" заменить цифрами "2 477";
цифры "2 455 913" заменить цифрами "2 441 233";
в подпункте 2):
цифры "3 222 210" заменить цифрами "3 207 530";
в подпункте 3):
цифры "34 004" заменить цифрами "42 827";
цифры "46 737" заменить цифрами "55 560";
в подпункте 5):
цифры "96 874" заменить цифрами "105 697";
в подпункте 6):
цифры "96 874" заменить цифрами "105 697";
цифры "46 737" заменить цифрами "55 560";
2) пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Установить на 2014 год гражданским служащим в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8973
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7515
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9040
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12263
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
366
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38923
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11797
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12992
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1890
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18412
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18412
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17398
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
764
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
169242
1
Тұрғын-үй шаруашылығы
111680
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1412
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объктілерді жөндеу
1412
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27784
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2900
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24884
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
77255
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
76237
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1018
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1980
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8973
005
Государственная адресная социальная помощь
7515
006
Оказание жилищной помощи
9040
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12263
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
366
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38923
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11797
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12992
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1890
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18412
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17398
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
764
021
Капитальные расходы государственного органа
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
169242
1
Жилищное хозяйство
111680
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1412
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1412
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27784
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2900
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24884
467
Отдел строительства района (города областного значения)
77255
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
76237
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1018
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1980
026
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

354318
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
209539
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
68310
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
8371
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
12538
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
55560
Нысаналы ағымдағы:
222077
Республикалық бюджеттен:
209539
оның ішінде:
Аудан мәслихатының аппараты
108
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
108
Аудан әкімінің аппараты
978
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
978
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3826
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3826
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
694
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
694
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
184441
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
13000
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
53559
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
109688
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
11715
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2539
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
6176
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
3000
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
155
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
155
Ауданның тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
28
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6686
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
6686
Ауданның ішкі саясат бөлімі
244
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
244
Ауданның жер қатынастары бөлімі
76
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
76
Ауданның құрылыс бөлімі
167
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
167
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
87
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
87
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
249
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
249
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
85
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
85
Облыстық бюджеттен

354318
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
209539
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
68310
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
8371
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
12538
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
55560
Целевые текущие:
222077
Из республиканского бюджета:
209539
в том числе:
Аппарат маслихата района
108
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
108
Аппарат акима района
978
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
978
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3826
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
3826
Отдел экономики и финансов
694
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
694
Отдел образования, физической культуры и спорта района
184441
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
13000
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
53559
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
109688
Отдел занятости и социальных программ района
11715
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
2539
На выплату государственной адресной социальной помощи
6176
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
3000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
155
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
155
Отдел жилищной инспекции района
28
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
28
Отдел культуры и развития языков района
6686
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
6686
Отдел внутренней политики района
244
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
244
Отдел земельных отношений района
76
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
76
Отдел строительства района
167
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
167
Отдел архитектуры и градостроительства района
87
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
87
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
249
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
249
Отдел предпринимательства и промышленности района
85
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
85
Из областного бюджета

12538
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7579
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2093
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
5486
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
4959
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4959
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
68310
оның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі
68310
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
68310
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
8371
Ауданның құрылыс бөлімі
8371
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, 2014 жылғы бірлесіп қаржыландыру
7577
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
794
Бюджеттік кредиттер
55560
Республикалық бюджеттен
55560
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
55560
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
55560
Осакаров аудандық мәслихатының
35 сессиясының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 372 шешіміне
3-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
26 сессиясының № 259 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
48581
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22029
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15552
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
6025
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
240
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
67
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2000
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7220
Көлік және коммуникация
11000
Автомобиль көлігі
11000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11000
Молодежный кенті әкімінің аппараты
39235
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15363
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14419
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

12538
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
7579
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2093
На средний ремонт автомобильных дорог районного значения
5486
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
4959
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов сырья животного происхождения
4959
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
68310
в том числе:
Отдел строительства района
68310
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
68310
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
8371
Отдел строительства района
8371
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, софинансирование за 2014 год
7577
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
794
Бюджетный кредит
55560
Из республиканского бюджета
55560
Отдел экономики и финансов района
55560
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
55560
Приложение 3
к решению 35 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 15 сентября 2014 года № 372
Приложение 5
к решению 26 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 259
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел,
сельских округов района на 2014 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
48581
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22029
Жилищно-коммунальное хозяйство
15552
Освещение улиц населенных пунктов
6025
Обеспечение санитарии населенных пунктов
240
Содержание мест захоронений и погребение безродных
67
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
7220
Транспорт и коммуникаций
11000
Автомобильный транспорт
11000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
11000
Аппарат акима поселка Молодежный
39235
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15363
Жилищно-коммунальное хозяйство
14419
Освещение улиц населенных пунктов