Осакаров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 57/01 "Коммуналдық меншікке келіп түскен, қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 71/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 2857 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 57/01 «Коммуналдық меншікке келіп түскен, қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидаларын бекіту туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2492 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 16 қаңтардағы, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 3 (7383) «Сельский труженик» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген, Коммуналдық меншікке келіп түскен, қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидаларының орыс тіліндегі мәтінде 4 тараудың тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«4. Порядок использования животных, поступивших в районную коммунальную собственность».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асылбек Серікұлы Молдабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Аймақов

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 5 декабря 2013 года № 57/01 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность
Постановление акимата Осакаровского района от 6 ноября 2014 года № 71/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2014 года № 2857
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 5 декабря 2013 года № 57/01 «Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2492, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» 16 января 2014 года, в районной газете «Сельский труженик» от 18 января 2014 года № 3 (7383)) следующее изменение:
в тексте на русском языке заголовок главы 4 Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность, утвержденных указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
«4. Порядок использования животных, поступивших в районную коммунальную собственность».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Молдабаева Асылбека Сериковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
С. Аймаков