2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XХІV сессиясының № 210 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 2927 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3785123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3560591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1686 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -154 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 222692 мың теңге;
2) шығындар – 4268834 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14193 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6618 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35418 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 35418 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 533322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6618 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 519129 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 277 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 0 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 0 пайыз.
3. 2015 жылға арналған бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алудың көлемі 789216 мың теңге ескерілсін.
4. 2015 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласының азаматтық қызметшілерінің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 31285 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 277 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете района на 2015-2017 годы
Решение XХІV сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2014 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2015 года № 2927. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 3785123 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3560591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1686 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 222692 тысяч тенге;
2) затраты – 4268834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14193 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6618 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35418 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 35418 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 533322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533322 тысяч тенге;
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 6618 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519129 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.12.2015 № 277 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу - 0 процентов;
2) по социальному налогу - 0 процентов.
3. Учесть объем бюджетного изъятия из районного бюджета на 2015 год передаваемый в областной бюджет в сумме 789216 тысяч тенге.
4. Установить на 2015 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, работающим в сельской местности, финансируемый из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2015 год в сумме 31285 тысяч тенге
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.12.2015 № 277 (вводится в действие с 01.01.2015).

6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
7. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің кент, ауылдық округ әкімінің аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру бойынша шығындар 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Установить в составе бюджета района на 2015 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ бюджета района на 2015 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 5.
8. Утвердить затраты бюджета района на 2015 год по реализации бюджетных программ через аппараты акима поселка, сельского округа согласно приложению 6.