Қармыс елді мекенінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы Шет ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қарашада № 2809 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы Шет ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы Шет ауылдық округінің әкімінің 19.11.2015 № 02 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы» №407 қаулысына сәйкес, Шет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың ауруына байланысты (бруцеллез) Қармыс елді мекенінің аумағында бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Т.Беркімбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Кармыс
Решение акима Шетского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 23 октября 2014 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 ноября 2014 года № 2809. Утратило силу решением акима Шетского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 19 ноября 2015 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 19.11.2015 № 02.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии», аким Шетского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с болезнью крупного рогатого скота (бруцеллез) установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу на территории населенного пункта Кармыс.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Т. Беркимбаев