Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі XXХIII сессиясының № 33/231 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2599 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2496 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 03/336 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 31/220 "Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014 - 2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2561 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурыздағы № 13/346 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2805765" сандары "2872900" сандарына ауыстырылсын;
"2585406" сандары "2652541" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2806324" сандары "2888995" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 559" сандары "алу 16095" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "16095" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "559" сандары "0" санына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "16095" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"5846" сандары "7808" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XXXIII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 33/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2014 года № 2599. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2496, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 03/336 от 17 января 2014 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 13 марта 2014 года № 31/220 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2561, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 13/346 от 28 марта 2014 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2805765" заменить цифрами "2872900";
цифры "2585406" заменить цифрами "2652541";
в подпункте 2):
цифры "2806324" заменить цифрами "2888995";
в подпункте 5):
цифры "минус 559" заменить цифрами "минус 16095";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "16095";
в абзаце третьем цифры "559" заменить цифрой "0";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "16095";
2) в пункте 3:
цифры "5846" заменить цифрами "7808";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.