Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014 - 2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы XXХVIII сессиясының № 38/270 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 желтоқсанда № 2861 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2496 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 03/336 "Приозерский вестник" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2932261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 167977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11896 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8446 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2743942 мың теңге;
2) шығындар - 2949547 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 1191 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1191 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 16095 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 16095 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 16095 мың теңге.";
2) 3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2014 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 5846 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XXXVIII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 38/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2014 года № 2861. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2496, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 03/336 от 17 января 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 17 января 2014 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2932261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 167977 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 11896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8446 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2743942 тысяч тенге;
2) затраты - 2949547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 1191 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1191 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 16095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16095 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 16095 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2014 год в сумме 5846 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 2, 3, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.