"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 193 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 4641 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы 22 сессиясының N 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4568 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 3-4, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 3-4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 159 632 994 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 913 408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 412 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 926 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 291 005 мың теңге;
2) шығындар – 157 636 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 955 786 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 695 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 739 630 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 500 457 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 500 457 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 460 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 460 214 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізуге;";
5-тармақтың мынадай мазмұндағы 5), 6), 7) тармақшаларымен толықтырылсын:
"5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
6) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
7) 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы;";

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 N 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 апреля 2014 года № 4641. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4568, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 11 января 2013 года N 3-4, областной газете "Кызылординские вести" от 11 января 2013 года N 3-4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
"1) доходы – 159 632 994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 913 408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 412 655 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 926 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 291 005 тысяч тенге;
2) затраты – 157 636 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 955 786 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 695 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 739 630 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 500 457 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 500 457 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 460 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 460 214 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ;";
пункт 5 дополнить подпунктами 5), 6), 7) следующего содержания:
"5) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
6) на выплату государственной адресной социальной помощи;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года;";

7-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға;";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 477 672 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
26-сессиясының төрағасы А. Оңғарбаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2014 жылғы "15" сәуірдегі
кезектен тыс 26-сессиясының
N 193 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "18" желтоқсандағы
22 сессиясының N 164 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

пункт 7 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций;";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в сумме 477 672 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
26 сессии Кызылординского
областного маслихата А. Онгарбаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 26 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "15" апреля 2014 года N 193
Приложение 1
к решению 22 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "18" декабря 2013 года N 164
Областной бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4 176 351,0
029
Әдістемелік жұмыс
48 832,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 037,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
342 266,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
315 663,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 403 051,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 560 817,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 346 213,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
214 604,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 232 739,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
57 949,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
12 174 790,3
05
Денсаулық сақтау
33 175 517,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30 263 212,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 060,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
327 795,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
107 746,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
161 651,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 758,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 131 822,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
952 866,0
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарламасы аясында бас бостандығын айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
0,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
26 234,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

4 176 351,0
029
Методическая работа
48 832,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
86 037,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
342 266,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
315 663,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 403 051,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 560 817,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 346 213,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
214 604,0
271
Управление строительства области
12 232 739,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
57 949,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
12 174 790,3
05
Здравоохранение
33 175 517,3
253
Управление здравоохранения области
30 263 212,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
116 060,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
327 795,0
006
Услуги по охране материнства и детства
107 746,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
161 651,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 758,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 131 822,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
952 866,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
0,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 234,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

851 499,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
24 043,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 168,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
25 713,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
229 121,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
138 072,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
128 780,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
199 862,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
428 499,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
680 482,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 838,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
4 565 729,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 498,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
244 602,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 697 487,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
256 373,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
896 514,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 912 305,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 852 550,3
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
59 755,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 729 122,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 375 638,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 767,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

851 499,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
24 043,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 168,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
25 713,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
229 121,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
138 072,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
128 780,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
199 862,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
428 499,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
680 482,0
029
Областные базы спецмедснабжения
25 838,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 565 729,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 498,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
244 602,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 697 487,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
256 373,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
896 514,0
271
Управление строительства области
2 912 305,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 852 550,3
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерских акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
59 755,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 729 122,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 375 638,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 767,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

212 809,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
238 346,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 554,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
501 289,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 885,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 646,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
104 248,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 768,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 520,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 138,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 824,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
558 832,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
606 433,0
261
Облыстың білім басқармасы
298 047,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
254 218,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
43 829,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
54 414,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
54 414,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 023,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 023,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 789 479,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 542 632,0
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
155 162,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

212 809,0
003
Социальная поддержка инвалидов
238 346,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
456 554,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
501 289,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
337 885,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 646,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
104 248,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 768,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
26 520,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
96 138,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
95 824,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
558 832,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
606 433,0
261
Управление образования области
298 047,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
254 218,0
037
Социальная реабилитация
43 829,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
54 414,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 414,0
271
Управление строительства области
1 023,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 023,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 789 479,0
271
Управление строительства области
5 542 632,0
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
155 162,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

60 085,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
33 665,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29 013,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
616 564,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
994,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 069 787,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
142 520,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 133,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 295,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 187 017,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 056,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
229 273,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 699,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
856 557,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
316 319,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
361 125,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
99 667,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 659,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
93 160,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1 979 386,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
5 573,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
13 235,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
138 731,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
44 874,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

60 085,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
33 665,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
29 013,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
616 564,0
006
Охрана животного мира
994,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
1 069 787,0
013
Капитальные расходы государственного органа
99,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
142 520,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 133,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 295,0
255
Управление сельского хозяйства области
6 187 017,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
98 056,0
002
Поддержка семеноводства
229 273,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 699,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
856 557,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
316 319,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
361 125,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
99 667,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 659,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
93 160,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 979 386,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 573,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 235,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
138 731,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
44 874,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

319 455,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 099 724,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
477 672,0
Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
477 672,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 622 052,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
245 665,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
245 665,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
64 579,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 534,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 790,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 035,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
36 220,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 301 497,8
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 301 497,8
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
987 762,0
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
20 887,0
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
966 875,0
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
93 132,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 968,0
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
1 164,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
887 377,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 692,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
82 000,0
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
630 138,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
47 547,0

319 455,0
257
Управление финансов области
2 099 724,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
477 672,0
Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
477 672,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 622 052,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
245 665,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
245 665,0
269
Управление по делам религий области
64 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
24 534,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 790,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 035,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
36 220,0
271
Управление строительства области
1 301 497,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 301 497,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
987 762,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
20 887,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
966 875,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
93 132,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
91 968,0
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
1 164,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
887 377,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
77 692,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
82 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
630 138,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
47 547,0