"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 25/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі N 29/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 мамырда N 4656 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 қаңтардағы N 17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 12.01.2015 N 17 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 25/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4569 тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсан мен 2014 жылдың 10 қаңтар аралығында N 53 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2013 жылғы 31 желтоқсан мен 2014 жылдың 10 қаңтар аралығында N 53 "Ел тілегі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 32 375 504 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 081 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 482 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 175 420 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 916 215 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығындар – 32 901 010,5 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 148 944 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 2 148 944 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 701 426,5 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 701 426,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 211 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 594 921 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 085 189,5 мың теңге.
аталған шешімнің 1-тармағы 6-1) тармақшамен мынадай мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2013 года N 25/2 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 апреля 2014 года N 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 мая 2014 года N 4656. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 12 января 2015 года N 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 12.01.2015 N 17).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2013 года N 25/2 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4569, опубликовано с 31 декабря 2013 года по 10 января 2014 года за N 55 в газете "Ақмешіт Ақшамы", с 31 декабря 2013 года по 10 января 2014 года за N 53 в газете "Ел тілегі") следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1) доходы – 32 375 504 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 081 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 202 482 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 175 420 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 916 215 тысяч тенге;
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
2) затраты – 32 901 010,5 тысяч тенге;
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 148 944 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 148 944 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 701 426,5 тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 701 426,5 тысяч тенге;
поступление займов – 2 211 158 тысяч тенге;
погашение займов – 594 921 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 085 189,5 тенге.
дополнить подпунктом 6-1) пункта 1 указанного решения в следующей редакции:

"6-1) 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы бөлінгені ескерілсін."
Аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХХІХ сессиясының төрағасы
Т. ЖҰМАТОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2014 жылғы 29 сәуірдегі кезектен тыс
XXIХ сессиясының N 29/1 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті
XХV сессиясының N 25/2 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге 2014 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

"6-1) Учитывать распределенную ежемесячную надбавку в размере 10 процентов к должностным окладам за особые условия сотрудником государственных учреждении не являющихся государственными служащими, сотрудником государственных предприятий с 1 апреля 2014 года.
приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
ХХІХ сессии Кызылординского
городского маслихата
Т. ЖУМАТОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной ХXIХ сессии
Кызылординского городского маслихата
от 29 апреля 2014 года N 29/1
Приложение 1
к решению очередной XXV сессии
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2013 года N 25/2
Городской бюджет на 2014 год
Категория
2014 год сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

199801
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
17900
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
22120
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
8955
04
Аукциондардан алынатын алым
142
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
13761
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
11843
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
54090
25
Сыртқы (көрнекi) жарнаманы аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегi, аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектiлерiнде және ауданда тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшiн төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістікте және облыстық маңызы бар қалада тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақы
70990
5
Ойын бизнесіне салық
42969
02
Тіркелген салық
42969
07
Басқа да салықтар
439
1
Басқа да салықтар
439
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
439
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
445607
1
Мемлекеттiк баж
445607
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады
428000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
6828
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж

199801
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
17900
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
22120
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
8955
04
Сбор с аукционов
142
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
13761
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
11843
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
54090
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке и на транспортных средствах, зарегистрированных в районе
70990
5
Налог на игорный бизнес
42969
02
Фиксированный налог
42969
07
Прочие налоги
439
1
Прочие налоги
439
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
439
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
445607
1
Государственная пошлина
445607
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
428000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
6828
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

1433
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
816
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
99
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
4066
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
232
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
174
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3791
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
168
2
Салықтық емес түсiмдер
202482
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
37416
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
5656
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
5656
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
31024
04
Облыстың коммуналдық меншiгiндегi мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
0
05
Облыстың коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетiн кiрiстер
0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
12945
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
18079
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
736
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар

1433
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
816
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
99
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
4066
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
232
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
174
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
3791
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
168
2
Неналоговые поступления
202482
01
Доходы от государственной собственности
37416
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
5656
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
5656
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
31024
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности области
0
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности области
0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
12945
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
18079
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
736
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам

731
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
135
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
135
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
135
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
48
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
48
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
48
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
33925
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
33925
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттiк мекемелер салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
14469
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
19405
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар өндіріп алулар
51
06
Өзге де салықтық емес түсімдер
130958
1
Өзге де салықтық емес түсімдер
130958
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
66
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
1596
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
129296
3
Негiзгi капиталды сатудан түсетін түсімдер
1175420
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
959854
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
959854
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
106299
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер

731
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
135
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
135
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
135
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
48
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
48
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
48
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
33925
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
33925
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
14469
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
19405
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
51
06
Прочие неналоговые поступления
130958
1
Прочие неналоговые поступления
130958
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
66
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
1596
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
129296
3
Поступления от продажи основного капитала
1175420
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
959854
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
959854
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
106299
03
Поступления от продажи гражданам квартир