"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы"
Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 37/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қаңтарда № 4830 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 қаңтардағы N 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 05.01.2016 N 5 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 619 351,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 071 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 212 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 593 177 мың теңге;
трансферттер түсімі- 13 741 746,4 мың теңге;
2) шығындар – 35 023 082,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -6 414 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 414 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 130 359 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 563 351,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 563 351,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 4 144 461 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 063 884 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда қалалық мәслихатының 25.02.2015 № 40/1; 31.03.2015 № 41/2; 16.04.2015 № 42/1; 01.07.2015 № 44/2; 15.07.2015 № 45/1; 03.09.2015 № 46/1; 18.09.2015 № 47/1; 30.10.2015 № 49/1; 26.11.2015 № 50/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
2. 2015 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) Жеке табыс салығы Қызылорда қаласы бюджетіне 78,9 %;
2) Әлеуметтік салық 90 %.
3. Жергілікті атқарушы органның резерві 397 939 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 26.11.2015 № 50/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4. Қалалық маңыздағы автомобиль жолдарын күтіп ұстау және жөндеу шығындарына бағытталатын бюджет қаражатының ең төменгі мөлшері 335 589 мың теңге көлемінде ескерілсін.

"О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 18 декабря 2014 года № 37/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 января 2015 года № 4830. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 05 января 2016 года N 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 05.01.2016 N 5).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 619 351,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 071 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 593 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 741 746,4 тысяч тенге;
2) затраты – 35 023 082,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6 414 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 6 414 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям финансовыми активами – 130 359 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 563 351,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 563 351,9 тысяч тенге;
поступление займов – 4 144 461 тысяч тенге;
погашение займов – 1 063 884 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кызылординского городского маслихата от 25.02.2015 № 40/1; от 31.03.2015 № 41/2; от 16.04.2015 № 42/1; от 01.07.2015 № 44/2; от 15.07.2015 № 45/1; от 03.09.2015 № 46/1; от 18.09.2015 № 47/1; 30.10.2015 № 49/1; 26.11.2015 № 50/1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2015).
2. Определить в 2015 году нижеследующий норматив распределения доходов в бюджет города Кызылорды:
1) Индивидуальный подоходный налог в бюджет города Кызылорды 78,9%;
2) Социальный налог 90 %.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 397 939 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 26.11.2015 № 50/1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2015).
4. Учесть минимальный размер средств предусмотренных на содержание и ремонт городских автомобильных дорог городского значения в объеме 335 589 тысяч тенге.

5. Алынып тасталды - Қызылорда қалалық мәслихатының 31.03.2015 № 41/2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6. Кент және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2015-2017 жылдарға арналған шығындар көлемі 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Исключен решением Кызылординского городского маслихата от 31.03.2015 N 41/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2015).
6. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2015-2017 годы по бюджетным программам поселков и сельских округов согласно приложениям 4, 5 и 6.
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год согласно приложению 7.

21 050,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
4 250,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
30 500,0
15
Жер учаскелерiн пайдаланғаны үшiн төлем
30 500,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
255 220,0
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 540,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
112 000,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
4 000,0
04
Аукциондардан алынатын алым
841,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
5 000,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
4 480,0
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
22 400,0
25
Сыртқы (көрнекi) жарнаманы аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегi, аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектiлерiнде және ауданда тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшiн төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістікте және облыстық маңызы бар қалада тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақы
70 959,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
31 000,0
5
Ойын бизнесіне салық
20 577,0
02
Тіркелген салық
20 577,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
468 969,0
1
Мемлекеттiк баж
468 969,0
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады

21 050,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
4 250,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
30 500,0
15
Плата за пользование земельными участками
30 500,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
255 220,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
4 540,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
112 000,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
4 000,0
04
Сбор с аукционов
841,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
5 000,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
4 480,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
22 400,0
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке и на транспортных средствах, зарегистрированных в районе
70 959,0
029
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
31 000,0
5
Налог на игорный бизнес
20 577,0
02
Фиксированный налог
20 577,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
468 969,0
1
Государственная пошлина
468 969,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

188 022,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
5 000,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
620,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
620,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
45,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
3 130,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
402,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
137,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
870,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
80,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
270 043,0
2
Салықтық емес түсiмдер
212 492,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
35 869,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 600,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 600,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
33 196,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер

188 022,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
5 000,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
620,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
620,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
45,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
3 130,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
402,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
137,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
870,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
80,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
270 043,0
2
Неналоговые поступления
212 492,0
01
Доходы от государственной собственности
35 869,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 600,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 600,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
33 196,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа

13 851,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
19 345,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1 073,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 063,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
10,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
146,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
146,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
146,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
52,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
52,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
52,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
20 818,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
20 818,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттiк мекемелер салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
20 763,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар өндіріп алулар
55,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
155 607,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
155 607,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

13 851,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
19 345,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1 073,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 063,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
10,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
146,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
146,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
146,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
52,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
20 818,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
20 818,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
20 763,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
55,0
06
Прочие неналоговые поступления
155 607,0
1
Прочие неналоговые поступления
155 607,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета

19 877
14 941
818 648
Қызылорда қалалық мәслихатының
2014 жылғы "18" желтоқсандағы
№ 37/1 шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

19 877
14 941
818 648
Приложение 7
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 18 декабря 2014 года № 37/1
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2015 год
Наименование
Образование
Общий образование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь