Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2014 жылғы 05 наурыздағы № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 сәуірде № 4634 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 22.01.2015 № 1 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Арал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Әлішеваға жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы М. Оразбаев
"Келісілді"
Арал аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ А.Әбішев
"05" наурыз 2014 жыл
Арал ауданы әкімінің
2014 жылғы "05" наурыздағы
N 5 шешіміне қосымша
Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері
N 1 сайлау учаскесі - Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, N 59 мектеп.
N 2 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі N 1 үй, N 260 мектеп.
N 3 сайлау учаскесі - Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, N 18 мектеп.
N 4 сайлау учаскесі - Атанши ауылдық округі, Атанши ауылы, Бастауыш мектеп.
N 5 сайлау учаскесі - Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, N 230 мектеп.
N 6 сайлау учаскесі - Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас стансасы, Ауылдық клуб.
N 7 сайлау учаскесі - Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, N 69 мектеп.
N 8 сайлау учаскесі - Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм стансасы, N 61 мектеп.
N 9 сайлау учаскесі - Аралқұм ауылдық округі, Шөміш стансасы, N 263 мектеп.
N 10 сайлау учаскесі - Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл стансасы, Ауылдық клуб.
N 11 сайлау учаскесі - Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ауылдық клуб.
N 12 сайлау учаскесі - Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Ауылдық клуб.
N 13 сайлау учаскесі - Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Мәдениет үйі.
N 14 сайлау учаскесі - Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Ауылдық клуб.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 05 марта 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 апреля 2014 года № 4634. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 22 января 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 22.01.2015 № 1 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Аральского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Аральскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Алишевой Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Оразбаев М.
"Согласовано"
Председатель избирательной
комиссии Аральского района
______________ Абишев А.
"05" марта 2014 года
Приложение к решению
акима Аральского района
N 5 от "5" марта 2014 года
Избирательные участки по Аральскому району
Избирательный участок N 1 - Сельский округ Каракум, село Абай, школа N 59.
Избирательный участок N 2 - Город Аральск, улица Бактыбай батыра, дом N 1, школа N 260.
Избирательный участок N 3 - Сельский округ Каракум, село Еримбетжага, школа N 18.
Избирательный участок N 4 - Сельский округ Атанши, село Атанши, Начальная школа.
Избирательный участок N 5 - Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, школа N 230.
Избирательный участок N 6 - Сельский оркуг Камыстыбас, станция Камыстыбас, Сельский клуб.
Избирательный участок N 7 - Сельский округ, село Сапак, школа N 69.
Избирательный участок N 8 - Сельский округ Аралкум, станция Аралкум, школа N 61.
Избирательный участок N 9 - Сельский округ Аралкум, станция Шумишь, школа N 263.
Избирательный участок N 10 - Сельский округ Бекбауыл, станция Бекбауыл, Сельский клуб.
Избирательный участок N 11 - Сельский округ Акирек, село Акбай, Сельский клуб.
Избирательный участок N 12 - Сельский округ Бекбауыл, село Кумбазар, Сельский клуб.
Избирательный участок N 13 - Сельский округ Райым, село Кызылжар, Дом культуры.
Избирательный участок N 14 - Сельский округ Жетес би, село Райым, Сельский клуб.

N 15 сайлау учаскесі - Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, N 67 мектеп.
N 16 сайлау учаскесі - Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы, N 66 мектеп.
N 17 сайлау учаскесі - Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, N 20 мектеп.
N 18 сайлау учаскесі - Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, N 75 мектеп.
N 19 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Байсеитова көшесі N 6 үй, N 71 мектеп-интернат.
N 20 сайлау учаскесі - Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, N 73 мектеп.
N 21 сайлау учаскесі - Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Ауылдық клуб.
N 22 сайлау учаскесі - Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Бастауыш мектеп.
N 23 сайлау учаскесі - Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Ауылдық клуб.
N 24 сайлау учаскесі - Қаратерең ауылдық округі, Қаратерең ауылы, Ауылдық клуб.
N 25 сайлау учаскесі - Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы, Питомник клубы.
N 26 сайлау учаскесі - Октябрь ауылдық округі, Шижаға ауылы, Мәдениет үйі.
N 27 сайлау учаскесі - Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, N 60 мектеп.
N 28 сайлау учаскесі - Октябрь ауылдық округі, Күршек ауылы, Ауылдық кітапхана.
N 29 сайлау учаскесі - Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, N 22 мектеп.
N 30 сайлау учаскесі - Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Ауылдық клуб.
N 31 сайлау учаскесі - Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, N 58 мектеп.
N 32 сайлау учаскесі - Жақсықылыш кенті, Мәдениет үйі.
N 33 сайлау учаскесі - Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Ауылдық клуб.
N 34 сайлау учаскесі - Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, N 61 мектеп.
N 35 сайлау учаскесі - Сексеуіл кенті, Мәдениет үйі.
N 36 сайлау учаскесі - Сексеуіл кенті, N 87 мектеп.
N 37 сайлау учаскесі - Сексеуіл кенті, N 177 мектеп.
N 38 сайлау учаскесі - Сексеуіл кенті, Конту стансасы, Бастауыш мектеп.
N 39 сайлау учаскесі - Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Ауылдық клуб.
N 40 сайлау учаскесі - Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, Ауылдық клуб.
N 41 сайлау учаскесі - Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы, N 227 мектеп.
N 42 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Совет көшесі N 27 үй, Арал обаға қарсы күресу стансасы.
N 43 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Әбілқайыр хан көшесі N 36 үй, N 14 мектеп-лицей.
N 44 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Жұмабаев көшесі нөмірсіз, N 62 мектеп.
N 45 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі N 35 үй, З. Шүкіров атындағы Қалалық мәдениет үйі.

Избирательный участок N 15 - Сельский округ Косжар, село Косжар, школа N 67.
Избирательный участок N 16 - Сельский округ Райым, село Шумишкуль, школа N 66.
Избирательный участок N 17 - Сельский округ Бугень, село Бугень, школа N 20.
Избирательный участок N 18 - Сельский округ Бугень, село Карашалан, школа N 75.
Избирательный участок N 19 - Город Аральск, улица Байсеитова дом N 6, школа интернат N 71.
Избирательный участок N 20 - Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, школа N 73.
Избирательный участок N 21 - Сельский округ Аманоткель, село Аккулак, Сельский клуб.
Избирательный участок N 22 - Сельский округ Аманоткель, село Акшатау, Начальная школа.
Избирательный участок N 23 - Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, Сельский клуб.
Избирательный участок N 24 - Сельский округ Каратерень, село Каратерень, Сельский клуб.
Избирательный участок N 25 - Сельский округ Каратерень, село Тастак, Клуб Питомник.
Избирательный участок N 26. - Сельский округ Октябрь, село Шижага, Дом культуры.
Избирательный участок N 27 - Сельский округ Сазды, село Сазды, школа N 60.
Избирательный участок N 28 - Сельский округ Октябрь, село Куршек, Сельская библиотека.
Избирательный участок N 29 - Сельский округ Куланды, село Акбасты, школа N 22.
Избирательный участок N 30 - Сельский округ Беларан, село Куланды, Сельский клуб.
Избирательный участок N 31 - Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, школа N 58.
Избирательный участок N 32 - Поселок Жаксыкылыш, Дом культуры.
Избирательный участок N 33 - Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, Сельский клуб.
Избирательный участок N 34 - Сельский округ Аралкум, село Муйнак, школа N 61.
Избирательный участок N 35 - Поселок Саксаульск, Дом культуры.
Избирательный участок N 36 - Поселок Саксульск, школа N 87.
Избирательный участок N 37 - Поселок Саксульск, школа N 177.
Избирательный участок N 38 - Поселок Саксульск, станция Конту, Начальная школа.
Избирательный участок N 39 - Сельский округ Косаман, село Косаман, Сельский клуб.
Избирательный участок N 40 - Сельский округ Косаман, село Акеспе, Сельский клуб.
Избирательный участок N 41 - Сельский округ Сапак, село Коктем, школа N 227.
Избирательный участок N 42 - Город Аральск, улица Совета дом N 27, Аральская противочумная станция.
Избирательный участок N 43 - Город Аральск, улица Абилкайыр хана дом N 36, школа лицей N 14.
Избирательный участок N 44 - Город Аральск, улица Жумабаева без номера, школа N 62.
Избирательный участок N 45- Город Аральск, улица Бактыбай батыра дом N 35, Городская дом культуры имени З.Шукирова.

N 46 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі N 117 үй, N 220 мектеп.
N 47 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Т.Есетов көшесі N 1 үй, Аудандық жыраулар үйі.
N 48 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі N 58 үй, Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі.
N 49 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Ә.Әленов көшесі N 1 үй, Арал индустриалды-техникалық колледжі.
N 50 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Әйтеке би көшесі N 60 үй, N 83 мектеп.
N 51 сайлау учаскесі - Арал қаласы, Әйтеке би тұйығы N 16 үй, Арал көпсалалы колледжі.
N 52 сайлау учаскесі - Арал қаласы, В.Терешкова көшесі N 1 а үй, N 262 мектеп гимназия.
N 53 сайлау учаскесі - Сексеуіл кенті, N 231 мектеп.
N 54 сайлау учаскесі - Жақсықылыш кенті, N 19 мектеп.
N 55 сайлау учаскесі - Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай стансасы, N 265 мектеп.

Избирательный участок N 46 - Город Аральск, улица Бактыбай батыра дом N 117, школа N 220.
Избирательный участок N 47 - Город Аральск, улица Т.Есетова дом N 1, Районный дом жырау.
Избирательный участок N 48 - Город Аральск, Бактыбай батыра дом N 58, Районный отдел занятости и социальных программ.
Избирательный участок N 49 - город Аральск, улица А. Аленова дом N 1, Аральский индустриально-технический колледж.
Избирательный участок N 50 - Город Аральск, улица Айтеке би дом N 60, школа N 83.
Избирательный участок N 51 - Город Аральск, переулок Айтеке би дом N 16, Аральский многоотраслевой колледж.
Избирательный участок N 52 - Город Аральск, улица В.Терешкова дом N 1 а, школа гимназия N 262.
Избирательный участок N 53 - Поселок Саксаульск, школа N 231.
Избирательный участок N 54 - Поселок Жаксыкылыш, школа N 19.
Избирательный участок N 55 - Сельский округ Бекбауыл, станция Укилисай, школа N 265.