"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 137 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы N 197 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда N 4818 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті жиырма төртінші сессиясының № 137 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4570 нөмірімен тіркелген, аудандық «Толқын» газетінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 06 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 8 382 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 204 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 769 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 068 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 987 474 мың теңге;
2) шығындар – 8 467 086 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 27 353 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 31 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 805 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 21 970 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 21 970 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 133 591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 133 591 мың теңге.»;
«2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті жиырма төртінші сессиясының № 137 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс отыз үшінші
сессиясының төрағасы
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Жулдасбаев
К. Данабай

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 137 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области 05 декабря 2014 года N 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2014 года N 4818
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан», подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной двадцать четвертой сессии Аральского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 137 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4570 опубликовано в районной газете «Толқын» от 22 января 2014 года № 06) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
«1) доходы – 8 382 818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 204 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 769 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 068 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 987 474 тысяч тенге;
2) затраты – 8 467 086 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 353 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 31 158 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 805 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 970 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 21 970 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 133 591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 133 591 тысяч тенге».
приложение 1 решения очередной двадцать четвертой сессии Аральского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 137 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» изложить согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
тридцать третьей сессии
Аральского районного маслихата
Секретарь Аральского
районного маслихата
М. Жулдасбаев
К. Данабай
Приложение 1
к решению внеочередной тридцать третьи
сессии Аральского районного маслихата

33 569
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
768
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 314
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
147 515
05
Денсаулық сақтау
1 238
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 238
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1 238
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
438 270
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 842
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12 842
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
365 038
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 104
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 816
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 835
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
101 073
009
1999 жылғы 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
329
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 147
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 495
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
135 616
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30 476
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 391
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
14 391
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 822
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 395
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 819
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

33 569
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
768
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 314
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
147 515
05
Здравоохранение
1 238
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 238
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 238
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
438 270
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 842
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 842
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
365 038
002
Программа занятости
31 104
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 816
005
Государственная адресная социальная помощь
1 835
006
Жилищная помощь
25 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101 073
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами «Отан», «Данк» от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания «Халық қаһарманы», почетных званий республики
329
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 147
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 495
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
135 616
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 476
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 391
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
14 391
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 395
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 819
021
Капитальные расходы государственного органа