2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 206 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 4843 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 470 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 252 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 749 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 323 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 886 486 мың теңге;
2) шығындар – 8 468 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 20 876 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 26 757 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 881 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 48 196 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48 196 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 66 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 66 807 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 27.11.2015 № 257 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Автомобиль жолдарын күтіп ұстау шығындарына бағытталған бюджет қаражатының ең төменгі мөлшері 123 420 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 34 155 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Аудандағы қаланың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2015-2017 жылдарға арналған шығындар көлемі 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезекті отыз төртінші
сессиясының төрағасы М.Жулдасбаев
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Данабай

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2014 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 января 2015 года № 4843. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующем объеме:
1) доходы – 8 470 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 252 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 749 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 323 443 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 886 486 тысяч тенге;
2) затраты – 8 468 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 876 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 26 757 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 881 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 196 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48 196 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 66 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 66 807 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27.11.2015 № 257 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2015).
2. Учесть размер средств предусмотренных на содержание автомобильных дорог не ниже 123 420 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв районного местного исполнительного органа в размере 34 155 тысяч тенге.
4. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2015-2017 годы по бюджетным программам города, поселков и сельских округов района согласно приложениям 4, 5 и 6.
5. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 7.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной
тридцать четвертой сессии
Аральского районного маслихата М. Жулдасбаев
Секретарь Аральского
районного маслихата К. Данабай
Приложение 1
к решению очередной тридцать четвертой
сессии Аральского районного маслихата

9 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
32 147
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
317
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 602
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 074
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
103 801
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 349
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
131 609
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35 466
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 165
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
27 706
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
46 650
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
46 650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 671
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 671
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 880
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 807
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 073
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
516 104
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 196
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 977
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
219
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 504
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 504
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23 773
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 780
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16 993
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

9 120
007
Жилищная помощь
32 147
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
317
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 602
010
Государственная адресная социальная помощь
1074
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
103 801
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 349
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
131 609
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 466
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 165
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
27 706
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
46 650
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
46 650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 671
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 671
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 880
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 807
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 073
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
516 104
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 196
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 977
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
219
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 504
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 504
467
Отдел строительства района (города областного значения)
23 773
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 780
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16 993
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

383 272
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22 187
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 363
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 824
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24 409
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 409
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 725
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 725
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11 651
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 651
02
Қорғаныс
5 798
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 894
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 894
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
904
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
904
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 244
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 244
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 244
04
Білім беру
5 099 467
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
478 994
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
478 994
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 446
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 446
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 340 364
003
Жалпы білім беру
4 245 050
006
Балаларға қосымша білім беру
95 314
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
278 663
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 217
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу

383 272
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22 187
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 363
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 824
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
24 409
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
24 409
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15 725
493
Отдел предпринимательства , промышленности и туризма района (города областного значения)
11 651
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11 651
02
Оборона
5 798
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 894
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 894
122
Аппарат акима района (города областного значения)
904
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
904
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 244
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 244
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 244
04
Образование
5 099 467
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
478 994
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
478 994
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 446
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 446
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 340 364
003
Общеобразовательное обучение
4 245 050
006
Дополнительное образование для детей
95 314
464
Отдел образования района (города областного значения)
278 663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23 217
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

28 874
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
878
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 423
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
205 271
05
Денсаулық сақтау
1 418
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 418
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1 418
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
299 174
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 598
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
35 598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
183 883
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
21
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 120
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 043
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 581
009
1999 жылғы 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
317
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 863
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 884
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90 288
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30 454
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
31 480
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
31 480
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

28 874
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
878
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 423
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
205 271
05
Здравоохранение
1 418
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 418
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 418
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
299 174
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 598
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
183 883
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
21
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 120
005
Государственная адресная социальная помощь
15 043
006
Жилищная помощь
25 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 581
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
317
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 863
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 884
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
90 288
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 454
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 165
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 480
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
31 480
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 574
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
39 574
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
40 546
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40 546
2014 жылғы "25"желтоқсандағы № 206
Арал аудандық мәслихатының
кезекті отыз төртінші сессиясының
шешіміне 4-қосымша
Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2015 жылға арналған шығындар көлемі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 27.11.2015 № 257 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы
КБК-(123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
КБК-(123002000) Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
КБК-(123003000) Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
КБК-(123004000) Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
КБК-(123005000) Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
КБК-(123006000) Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
КБК-(123008000) Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
КБК-(123009000) Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
КБК-(123011000) Елді мекендерді абаттандыру
мен көгалдандыру
КБК-(123014000) Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
КБК-(123026000) Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
КБК-(123022000) Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
КБК-(123040000) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
КБК-(123041000) Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
КБК-(123065000) Заңды тұлғалардыңжарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Жинағы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1
Қала әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 574
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39 574
452
Отдел финансов района (города областного значения)
40 546
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40 546
Приложение 4
к решению очередной тридцать четвертой
сессии Аральского районного маслихата
от "25" декабря 2014 года № 206
Бюджет расходов на 2015 год аппаратов акима города районного значения, поселка, села и сельского округа
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27.11.2015 № 257 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2015).
Наименование
Код бюджетной классификаций - (123001000) Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Код бюджетной классификаций -(123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Код бюджетной классификаций -(123003000) Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Код бюджетной классификаций - (123004000) Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Код бюджетной классификаций -(123005000) Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Код бюджетной классификаций -(123006000) Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Код бюджетной классификаций -(123008000) Освещение улиц населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123014000) Организация водоснабжения населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123026000) Обеспечение занятости населения на местном уровне
Код бюджетной классификаций -(123022000) Капитальные расходы государственного органа
Код бюджетной классификаций -(123040000) Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Код бюджетной классификаций -(123041000) Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Код бюджетной классификаций -(123065000) Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Итого:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1
Аппарат акима города Аральск