"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы кезекті XXVI сессиясының № 165 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 179 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 наурызда № 4609 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы ХХVІ сессиясының N 165 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4573 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 6-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 298 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 377 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 466 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 868 614 мың теңге;
2) шығындар – 9 435 371,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 170 964 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37 400 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 37 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -345 563,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345 563,3 мың теңге";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 2 162 мың теңге;";
4-тармақтың 1), 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 58 196 мың теңге;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге 17 672 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7), 8) тармақшаларымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение очередной XXVI сессии Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2014 года № 4609. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХVІ сессии Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года N 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4573, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 18 января 2014 года N 6-7) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 298 172 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 377 591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 501 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 868 614 тысяч тенге;
2) затраты – 9 435 371,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170 964 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37 400 тенге;
приобретение финансовых активов – 37 400 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345 563,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 345 563,3 тысяч тенге.
пункт 3 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 2 162 тысяч тенге;";
подпункт 1), 4) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) на укрепление материально-технической базы организаций образования 58 196 тысяч тенге";
4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 17 672 тысяч тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктом 5), 6), 7), 8) следующего содержания:

"5) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 903 мың теңге;
6) туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке 8 061 мың теңге;
7) ветеринарлық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға 40 600 мың теңге;
8) көлік инфрақұрылымын орташа және күрделі жөндеуге 200 000 мың теңге;";
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 157 848 мың теңге;";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) "Әйтеке би кентінің жылу жүйесін кеңейту" жобасына 662 996 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 3), 4), 5) тармақшаларымен толықтырылсын:
"3) "Әйтеке би кентінің жылу жүйесін кеңейту" жобасын қоса қаржыландыруға 73 666 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 45 627 мың теңге;
5) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту (2 кезең)" жобасының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге 58 800 мың теңге;";
аталған шешім мынадай мазмұндағы 12, 13, 14, 15-тармақтармен толықтырылсын.
12. 2013 жылы тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігін қаржыландыруға төмендегі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
458-028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына 30 726,5 мың теңге;
458-022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына 964,3 мың теңге;";
13. Бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар азайтылсын:
1) 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 14 989 мың теңгеге;
2) 467-003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 6 346 мың теңгеге;
3) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 8 274 мың теңгеге;
4) 458-018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы 6 872 мың теңгеге;
5) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 5 000 мың теңгеге;
6) 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 5 937 мың теңге;
14. 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 115962 мың теңге қалдықтары және бюджеттік бағдарламалар бойынша азайтылған 47418 мың теңге төмендегі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
1) 2013 жылы орындалмаған міндеттемелерді қаржыландыруға 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" бағдарламасына 447,2 мың теңге;

"5) на реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 903 тысяч тенге;
6) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения 8 061 тысяч тенге;
7) на укрепление материально-технической базы ветеринарных организаций 40 600 тысяч тенге;
8) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 200 000 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 157 848 тысяч тенге;";
пункт 5 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) "Расширение системы теплоснабжения кента Айтеке би 662996 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктом 3), 4), 5) следующего содержания:
3) на софинансирование проекта "Расширение системы теплоснабжения кента Айтеке би" 73 666 тысяч тенге;
4) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 45 627 тысяч тенге;
5) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского локального водопровода Казалинского района 2-очередь" 58 800 тысяч тенге;";
данное решение дополнить пунктами 12, 13, 14, 15 следующего содержания:
12. Направить на финансирование по невыполненным обязательствам 2013 года нижеследующим бюджетным программам:
458-028 "Развитие коммунального хозяйства" 30 726,5 тысяч тенге;
458-022 "Развитие транспортной инфраструктуры" 964,3 тысяч тенге;";
13. Уменьшить суммы по бюджетным программам:
1) 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 14 989 тысяч тенге;
2) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 6 346 тысяч тенге;
3) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 8 274 тысяч тенге;
4) 458-018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 6 872 тысяч тенге;
5) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 5 000 тысяч тенге;
6) 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах" 5 937 тысяч тенге;";
14. Распределить образовавшийся свободный остаток бюджетных средств на 1 января 2014 года 115962 тысяч тенге и уменьшенные по бюджетным программам 47418 тысяч тенге по нижеследующим бюджетным программам:
1) на финансирование по невыполненным обязательствам 2013 года по программе 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" 447,2 тысяч тенге;

2) 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан кредиторлық қарызды өтеуге 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 484,4 мың теңге;
3) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 833 мың теңге;
4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 16 187 мың теңге;
5) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 15 533 мың теңге;
6) 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 691 мың теңге;
7) 452-003 "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасына 2 300 мың теңге;
8) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына 1 727 мың теңге;
9) 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасына 1 705 мың теңге;
10) 458-003 "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 121 мың теңге;
11) 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" бағдарламасына 147 мың теңге;
12) 458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 2048,4 мың теңге;
13) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасына 8 225 мың теңге;
14) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 3 516 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 23 281 мың теңге;
16) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 181 мың теңге;
17) 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасына 5 073 мың теңге;
18) 465-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 135 мың теңге;
19) 467-008 "Cпорт объектілерін дамыту" бағдарламасына 68 410 мың теңге;
20) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 3 125 мың теңге;
21) 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 195 мың теңге;
22) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 215 мың теңге;

2) на погашение кредиторской задолженности, образовавшейся на 1 января 2014 года по бюджетной программе 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 484,4 тысяч тенге;
3) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 3 833 тысяч тенге;
4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" 16 187 тысяч тенге;
5) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" 15 533 тысяч тенге;
6) 452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 691 тысяч тенге;
7) 452-003 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" 2 300 тысяч тенге;
8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" 1 727 тысяч тенге;
9) 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 1 705 тысяч тенге;
10) 458-003 "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 121 тысяч тенге;
11) 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" 147 тысяч тенге;
12) 458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 2 048,4 тысяч тенге;
13) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 8 225 тысяч тенге;
14) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 3516 тысяч тенге;
15)123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 23 281 тысяч тенге;
16) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 181 тысяч тенге;
17) 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" 5 073 тысяч тенге;
18) 465-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 135 тысяч тенге;
19) 467-008 "Развитие объектов спорта" 68 410 тысяч тенге;
20) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 3 125 тысяч тенге;
21) 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 1 195 тысяч тенге;
22) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 3 215 тысяч тенге;

23) 458-037 "Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау" бағдарламасына 1 800 мың теңге;";
15. 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1032 мың теңгеге, 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге азайтылып, 452-024 "Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасы 8766 мың теңгеге көбейтілсін;

23) 458-037 "Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям" 1 800 тысяч тенге;";
15. Программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 516 тысяч тенге, программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 1032 тысяч тенге, программу 452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" на 516 тысяч тенге, программу 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" на 516 тысяч тенге, программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 516 тысяч тенге, программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 516 тысяч тенге, программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 516 тысяч тенге, программу 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 516 тысяч тенге, программу 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 516 тысяч тенге, программу 462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" на 516 тысяч тенге, 463 - 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 515 тысяч тенге, программу 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 515 тысяч тенге, программу 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 515 тысяч тенге, программу 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" на 515 тысяч тенге, программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 515 тысяч тенге, программу 493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 515 тысяч тенге уменьшить, программу 452-024 "Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий" увеличить на 8766 тысяч тенге;

112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 453-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 366 мың теңгеге, 464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 366 мың теңгеге, 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 610 мың теңгеге, 465-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 122 мың теңгеге, 455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 456-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 488 мың теңгеге, 462-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 463-007 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 467-017 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 468-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 458-013 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 5490 мың теңгеге азайтылып, 452-018 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 9150 мың теңгеге көбейтілсін;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 303 мың теңгеге азайтылып, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 303 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 725 мың теңгеге азайтылып, 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 725 мың теңгеге көбейтілсін;
458-018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы 25917 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 8616 мың теңгеге, 458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 17301 мың теңгеге көбейтілсін;
123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 23623 мың теңгеге азайтылып, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 23623 мың теңгеге көбейтілсін;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 552 мың теңгеге азайтылып, 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы 552 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 453-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 366 тысяч тенге, программу 464-012 "Капитальные расходы государственного органа" на 366 тысяч тенге, программу 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 610 тысяч тенге, программу 465-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 122 тысяч тенге, программу 455-010 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 456-006 "Капитальные расходы государственного органа" на 488 тысяч тенге, программу 462-006 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 463-007 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 467-017 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 468-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 458-013 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч.тенге, программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 5490 тысяч тенге уменьшить, программу 452-018 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 9150 тысяч тенге;
программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" уменьшить на 303 тысяч тенге, программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" увеличить на 303 тысяч тенге;
программу 451-001 " Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 725 тысяч тенге, программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" увеличить на 725 тысяч тенге;
программу 458-018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" уменьшить на 25917 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 8616 тысяч тенге, программу 458-015 "Освещение улиц населенных пунктов" на 17301 тысяч тенге;
программу 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах" уменьшить на 23623 тысяч тенге, программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" увеличить на 23623 тысяч тенге;
программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 552 тысяч тенге, 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" увеличить на 552 тысяч тенге;

458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 400 мың теңгеге азайтылып, 458-049 "Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу" бағдарламасы 400 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
XXVІІ сессиясының төрағасы С. Ізбасов
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "21" ақпандағы кезектен тыс
ХХVІІ сессиясының N 179 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "27" желтоқсандағы
ХХVІ сессиясының N 165 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 400 тысяч тенге, 458-049 "Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов" увеличить на 400 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
XХVІІ сессии Казалинского
районного маслихата С. Избасов
Секретарь Казалинского
районного маслихата Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной ХXVІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 21 февраля 2014 года N 179
Приложение 1
к решению ХXVІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года N 165
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

18841
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
216
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18947
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
97480
5
Денсаулық сақтау
131
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
131
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
131
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
335390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
277352
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29949
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
135
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82639
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
296
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3335
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56684
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
59339
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56861
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52843
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2130
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888

18841
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
216
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18947
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97480
5
Здравоохранение
131
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
131
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
131
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
335390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
277352
002
Программа занятости
29949
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19290
005
Государственная адресная социальная помощь
135
006
Оказание жилищной помощи
9500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82639
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
296
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3335
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56684
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
59339
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52843
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2130
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888