Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы № 244 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 4758 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 186 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.04.2018 № 186 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Қазалы ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХV сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Т. Бөріқұлақов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қызылорда облысы бойынша
Салық департаментінің
Қазалы ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Ф.Қожабергенов
"28" тамыз 2014 ж
Қазалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 28 тамыздағы
кезектен тыс ХХХV сессиясының
№ 244 шешіміне қосымша
Қызметін Қазалы ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Салық салу объектісінің атауы
Айына салық салу объектісінің бірлігіне ставкалардың мөлшерлері (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3
Ойын өткізу үшін пайданылатын дербес компьютер
2
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
5

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 августа 2014 года N 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 сентября 2014 года N 4758. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 апреля 2018 года № 186
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.04.2018 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии Кодекса "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года и подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Казалинского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХХV сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата Т.Боркулаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
Государственного учреждения
"Налоговое управление по Казалинскому
району Налогового Департамента
по Кызылординской области
Налогового комитета Министерства
Финансов Республики Казахстан"
________________ Кожабергенов Ф.
"28" август 2014 г
Приложение
к решению внеочередной ХХХV сессии
Казалинского районного маслихата
от 28 августа 2014 года № 244
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Казалинского района
Наименование объекта налогообложения
Размеры ставок на единицу объекта налогооблажения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
5