Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі N 340 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда N 4775 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы N 51 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 04.03.2015 N 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазалы аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесiп барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.
2. Қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкiмiнiң орынбасары Ғ.Бәймішевке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Ғ.Бәймішев
"КЕЛIСIЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ж.Жалғасбай __________
"12" қыркүйек 2014 жыл
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 11 сентября 2014 года N 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 октября 2014 года N 4775. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 04 марта 2015 года N 51
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 04.03.2015 N 51 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Казалинской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Г. Баймишева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Г.Баймишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Казалинский
районный избирательной
комиссии Ж.Жалгасбай__________

2014 жылғы "11" қыркүйектегі
№ 340 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Әйтеке би кентi
Әйтеке би көшесі, 52 үйде орналасқан Әйтеке би кенттiк клубының алдындағы стенд немесе тақта
2
Қазалы қаласы
Ү.Түктібаев көшесі, №43 А үйде орналасқан қалалық мәдениет Үйiнiң алдындағы стенд немесе тақта
3
Майлыбас ауылдық округiнің Ақсуат ауылы
Аманкелді көшесі, №21 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
4
Майлыбас ауылдық округiнгің Байқожа ауылы

"11" сентябрь 2014 год
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района от
"11" сентября 2014 года № 340
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Название населенных пунктов
Место расположения
1
Поселок Айтеке би
Стенд или щит перед поселковым клубом, расположенный на улице Айтеке би дом № 52
2
Город Казалинск
Стенд или щит перед городским Домом культуры, расположенный на улице У.Туктибаева, дом №43 А
3
Село Аксуат сельского округа Майлыбас
Стенд или щит возле сельского клуба, расположенный на улице Аманкелди, дом № 21
4
Село Байхожа сельского округа Майлыбас

Байқожа көшесі 27 үйде орналасқан №258 негізгі мектебінің жанындағы стенд немесе тақта
5
Майлыбас ауылдық округiнің Майлыбас ауылы
Майлыбас көшесі 8 үйде орналасқан бастауыш мектеп жанындағы стенд немесе тақта
6
Өркендеу ауылдық округiнің Өркендеу ауылы
Қорқыт ата көшесі, №23 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
7
Сарыкөл ауылдық округiнің Абай ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, №48 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
8
Арықбалық ауылдық округiнің Жанқожа батыр ауылы
Әйтеке би көшесі, №33 үйде орналасқан ауылдық мәдениет Үйi жанындағы стенд немесе тақта
9
Аранды ауылдық округiнің Қожабақы ауылы
Темірбай Емешұлы көшесі, №28 үйде орналасқан ауылдық мәдениет Үйi жанындағы стенд немесе тақта
10
Аранды ауылдық округiнің Аранды ауылы
Өтжан Нұрымбетұлы көшесі, №3 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
11
Майдакөл ауылдық округiнің Бекарыстан би ауылы
Елеш Тілеубаев көшесі, №19 үйде орналасқан ауылдық мәдениет Үйi жанындағы стенд немесе тақта
12
Бозкөл ауылдық округiнің Бозкөл ауылы
Қожали Өтепбергенов көшесi бойындағы аялдама жанындағы стенд немесе тақта
13
Қарашеңгел ауылдық округiнің Жалаңтөс батыр ауылы
Әбдіраман Тілеубаев көшесі, №3 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
14
Алға ауылдық округiнің Ү.Түктiбаев ауылы
Үрмәш Түктібаев көшесі, № 12 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
15
Көларық ауылдық округiнің Ақтан батыр ауылы
Ақтан батыр көшесі, № 3 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
16
Басықара ауылдық округiнің Басықара ауылы
Бейбiтшiлiк көшесi бойындағы сауда орталығы жанындағы стенд немесе тақта
17
Құмжиек ауылдық округiнің Қ.Пiрiмов ауылы
Ғани Мұратбаев көшесі, №37 А үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
18
Құмжиек ауылдық округiнің Тапа ауылы
Тапа көшесі №23 үйде орналасқан медициналық пункт жанындағы стенд немесе тақта
19
Қызылқұм ауылдық округiнің Кәукей ауылы
Ғани Мұратбаев көшесі, нөмірсіз үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
20
Қызылқұм ауылдық округiнің Ажар ауылы
Ажар көшесі нөмірсіз үйде орналасқан №146 негізгі мектебінің жанындағы стенд немесе тақта
21
Ғани Мұратбаев ауылдық округiнің Ғани Мұратбаев ауылы
Ғани Мұратбаев көшесі № 7 үйде орналасқан ауылдық мәдениет үйінің жанындағы стенд немесе тақта
22
Ақжона ауылдық округiнің Майдакөл ауылы
Орталық көшесі №29 А үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
23
Бiрлiк ауылдық округiнің Бiрлiк ауылы
Тәуелсіздік көшесі, №45 үйден орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
24
Шәкен ауылдық округiнің Шәкен ауылы
Шакен көшесі, нөмірсіз үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
25
Сарбұлақ ауылдық округiнің Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ көшесі, №61 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
26
Тасарық ауылдық округiнің Тасарық ауылы
Тасарық көшесі, №32 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
27
Тасарық ауылдық округiнің Лахалы ауылы
Лахалы көшесі, №52 үйде орналасқан ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта

Стенд или щит возле основного школа №258 расположенный на улице Байкожа дом №27
5
Село Майлыбас Сельского округа Майлыбас
Стенд или щит возле начальная школа расположенный на улице Майлыбас дом №8
6
Село Уркендеу сельского округа Уркендеу
Стенд или щит возле сельского клуба, расположенный на улице Коркыт ата, дом № 23
7
Село Абай сельского округа Сарыколь
Стенд или щит возле сельского клуба, расположенный на улице Абая Кунанбаева дом №48
8
Село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык
Стенд или щит возле сельского Дома культуры расположенный, на улице Айтеке би дом, №33
9
Село Кожабакы сельского округа Аранды
Стенд или щит возле сельского Дома культуры расположенный на улице Темирбай Емешулы дом №28
10
Село Аранды сельского округа Аранды
Стенд или щит возле сельского клуба, расположенный на улице Отжан Нурымбетулы, дом № 3
11
Село Бекарыстан би сельского округа Майдаколь
Стенд или щит возле сельского Дома культуры расположенный на улице Елеш Тлеубаева дом №19
12
Село Бозколь сельского округа Бозколь
Стенд или щит возле остановки по улице Кожали Утепбергенова
13
Село Жалантос батыр сельского округа Карашенгель
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Абдираман Тилеубаева дом № 3
14
Село Урмаш Туктибаев сельского округа Алга
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Урмаш Туктибаева дом № 12.
15
Село Актан батыр сельского округа Коларык
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Айтеке би дом № 52.
16
Село Басыкара сельского округа Басыкара
Стенд или щит возле торгового центра по улице Мира
17
Село Кашакбай Примов сельского округа Кумжиек
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Гани Муратбаева дом №37 А.
18
Село Тапа сельского округа Кумжиек
Стенд или щит возле медицинского пункта расположенный на улице Тапа дом №23
19
Село Каукей сельского округа Кызылкум
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Гани Муратбаева дом без номера.
20
Село Ажар сельского округа Кызылкум
Стенд или щит возле основного школа №146 расположенный на улице Ажар дом без номера
21
Село Гани Муратбаев сельского округа Гани Муратбаева
Стенд или щит возле сельского Дома культуры расположенный на улице Гани Муратбаева дом №7
22
Село Майдаколь сельского округа Акжона
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Орталык дом №29 А.
23
Село Бирлик сельского округа Бирлик
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Тауелсиздик дом №45
24
Село Шакен сельского округа Шакен
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Шакен дом без номера
25
Село Сарбулак сельского округа Сарбулак
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Сарыбулак дом № 61
26
Село Тасарык сельского округа Тасарык
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Тасарык дом № 32
27
Село Лакалы сельского округа Тасарык
Стенд или щит возле сельского клуба расположенный на улице Лакалы би дом №52