Қазалы қаласындағы кейбір көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 480 қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 271 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 4848 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы» Заңының 12- бабының 5-1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 4) тармақшасына, 31 - бабының 2 - тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы қаласының мынадай көшелері:
1) Жамбыл көшесінің тұйығы Қожаназаров Ерғали көшесі;
2) Беляев көшесі Қаражан Өтепбергенов көшесі;
3) Бостандық көшесі Әнес Нарымбетов көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі
Б.Д.Жаханов
Қазалы аудандық мәслихатының
XXХІХ сессиясының төрағасы,
Қазалы аудандық мәслихатының
хатшысы
Т.Бөріқұлақов

О переименовании некоторых улиц города Казалинск
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области 24 декабря 2014 года № 480 и Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2014 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 января 2015 года № 4848
В соответствии с пунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Казалинск:
1) переулок улицы Жамбыла на улицу Ергали Кожаназарова;
2) улицу Беляева на улицу Каражана Утепбергенова;
3) улицу Бостандык на улицу Анеса Нарымбетова.
2. Настоящее совместное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района
Жаханов Б.Д.
Председатель XХХІХ сессии
Казалинского районного маслихата,
Секретарь Казалинского районного
маслихата
Борикулаков Т.