Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 270 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қаңтарда № 4853 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 151 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 151 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2014 года № 270. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 23 января 2015 года № 4853. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2021 года № 151
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2021 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Әйтеке би кентіндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХХІХ сессиясының төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы Т. Бөріқұлақов
Қазалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы " 24 " желтоқсандағы
№ 270 шешіміне 2-қосымша
Әйтеке би кентіндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ
Аймақтардың шекаралары
Аймақ ауданы, гектар
Түзету коэффициенттері
1
2
4
5
I

2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в поселке Айтеке би согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХХІХ сессии районного маслихата, секретарь районного маслихата Т. Бөріқұлақов
Приложение 2 к решению Казалинского районного
маслихата от "24" декабря 2014 года № 270
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в поселке Айтеке би
Зона
Границы зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты
1
2
4
5
I

(001, 002, 003, 004 кварталдары)
545,0
2,0
Бұл аймақ Владимир Счастнов көшесінен басталып темір жолды бойлап солтүстік шығыс бағытымен Орынбай Жанәділов, Тоқаш Бокин Тұрар Рыскулов және Арыстан баб көшелері арқылы жүріп отырып Қашақбай Пірімов көшесімен тоқталады. Оңтүстік бағытында Талант Бөріқұлақов көшесімен бойлап 2 кварталдың басымен Әйтеке би кентінің жаңа шекарасына дейін барады. Әрі қарай Шалабай, Серікбай каналдары арқылы, каналдың ескі сұлбасымен Қазалы мөлтек ауданын қия отырып, Ақарық каналына тіреледі. Канал арқылы Талант Бөріқұлақов көшесіне келеді, әрі қарай Тоқтар Әубәкіров көшесі арқылы батысқа қарай бейттің шегін бойлап Әлия Молдағұлова көшесі арқылы Қашақбай Пірімов көшесіне түседі. Қашақбай Пірімов көшесінен солтүстікке қарай 50 метр қашықтықта Олжас Сулейменов көшесі арқылы бастапқы нүктеге тоқталады.
ІІ
(001, 004, 005, 006 кварталдары)
1328,0
1,5
Аймақтың солтүстік-батыс, солтүстік-шығыс бөліктері Әйтеке би кентінің ескі шекарасымен бойлап өтеді. Әрі қарай Тұрар Рысқұлов көшесімен Басықара ауылына баратын автожолды бойлап 2 кварталдың басымен Әйтеке би кентінің жаңа шекарасына дейін барады. Әрі қарай Әйтеке би кентінің жаңа шекарасын бойлап Шалабай, Серікбай каналдары арқылы ескі каналдың сұлбасына келіп тіреледі. Ескі канал сұлбасымен Қазалы мөлтек ауданы арқылы Ақарық каналын бойлап Ғани Мұратбаев ауылына баратын автожолға тоқталады. Солтүстік-шығыс бағытында Ғани Мұратбаев ауылына баратын автожол арқылы Басықара ауылына баратын автожолмен Қашақбай Пірімов көшесіне тоқталады. Одан әрі солтүстік-батысқа қарай айналма жолды бойлай көпірге /Алтын көпір/ тоқталады. Шығыс бағытында темір жолды бойлап солтүстік бағытында Әйтеке би кентінің автожолы арқылы Әйтеке би кентінің ескі шекарасымен тоқталады.
ІІІ
(001, 002, 005, 006 кварталдары)
1353,0
1,0
1 учаске (002, 005, 006 кварталдары)
1018,0
ІІІ аймақтың 1 учаскесі солтүстік-батыстан темір жол мен автокөлік жолы қиылысындағы көпірден /Алтын көпір/ басталады. Осыдан солтүстік-шығыс бағытында автожолды бойлап, Әйтеке би кентіне кіретін автожолды қиып өтеді. Әрі қарай аймақтың шекарасы оңтүстік-шығыс бағытында Әйтеке би кентінің жаңа шекарасын бойлай отырып Басықара ауылы бағытындағы автожолды қиып өтеді. Бұдан әрі Әйтеке би кентінің жаңа шекарасын бойлап Киікбай каналынан солтүстікке қарай Талант Бөріқұлақов көшесіне шектеседі және Басықара ауылына баратын автожолға тоқталады. Бұдан әрі аталған жолмен оңтүстік-батыс бағытында Тұрар Рысқұлов көшесі арқылы солтүстік шығыс бөлігінде Әйтеке би кентінің бұрынғы шекарасын бойлайды. Әрі қарай шекара оңтүстік бағытында темір жол торабымен батысқа қарай жүріп отырып бастапқы нүкте көпірге /Алтын көпір/ келіп тоқталады.

(001, 002, 003, 004 кварталы)
545,0
2,0
Данная зона начинается с улицы Владимира Счастнова и проходит в северо-восточном направлении вдоль железной дороги, далее проходит по улицам Орынбая Жанадилова, Токаша Бокина, Турара Рыскулова и Арыстан баб и заканчивается улицей Кашакбай Примова. В южном направлении проходит по улице Таланта Борикулакова с начала 2 квартала и доходит до новой границы поселка Айтеке би. Далее проходит по каналам Шалабай, Серикбай, по руслу старого канала, пересекая микрорайон Казалы, и доходит до канала Акарык. Через канал проходит на улицу Таланта Борикулакова, далее в западном направлении через улицу Токтара Аубакирова вдоль границы кладбища, по улице Алии Молдагуловой и доходит до улицы Кашакбая Примова. На север от улицы Кашакбай Примова на расстоянии 50 метров по улице Олжаса Сулейменова доходит до начальной точки.
ІІ
(001, 004, 005, 006 кварталы)
1328,0
1,5
Северо-западная, северо-восточная части зоны проходят вдоль старой границы поселка Айтеке би. Далее по улице Турара Рыскулова, вдоль автодороги в направлении села Басыкара и с начала 2 квартала и доходит до новой границы поселка Айтеке би. Далее вдоль новой границы поселка Айтеке би, вдоль каналов Шалабай, Серикбай и доходит до русла старого канала. Далее вдоль русла старого канала через микрорайон Казалы по каналу Акарык доходит до автодороги в направлении села Гани Муратбаева. Далее на северо-восток по автодороге в направлении села Гани Муратбаева проходит на автодорогу в направлении села Басыкара и доходит до улицы Кашакбая Примова. Далее на северо-запад по объездной дороге доходит до моста /Алтын копир/. В восточном направлении проходит вдоль железной дороги, в северном направлении вдоль автодороги поселка Айтеке би и доходит до старой границы поселка Айтеке би.
ІІІ
(001, 002, 005, 006 кварталы)
1353,0
1,0
1 участок (002, 005, 006 кварталы)
1018,0
1 участок III зоны с северо-запада начинается с моста /Алтын көпір/ на пересечении железной дороги и автодороги, далее проходит в северо-восточном направлении вдоль автодороги до пересечения автодороги поселка Айтеке би. Дальше граница зоны в юго-восточном направлении до пересечения с автодорогой в село Басыкара и далее вдоль новой границы поселка Айтеке би. Далее по новой границе поселка Айтеке би в северном направлении вдоль канала Кикбай через улицу Таланта Борикулакова и доходит до автодороги в направлении села Басыкара. Далее граница по данной дороге в юго-западном направлении через улицу Турара Рыскулова до старой границы поселка Айтеке би, расположенного в северо-восточной части поселка Айтеке би. Далее граница, проходит в южном направлении вдоль железной дороги и начальная точка заканчивается мостом /Алтын копир/.

2 учаске (001 кварталы)
151,0
Аймақтың бұл учаскесі Әйтеке би кентінің айналма жолын бойлап Талант Бөріқұлақов көшесіне келеді. Талант Бөріқұлақов көшесімен Ғани Мұратбаев ауылы бағытындағы автокөлік жолымен жүріп отырып Ақарық каналына дейін барады. Әрі қарай шекара каналды бойлап оңтүстік-бағытында арендалық тұрғын үйлер жанынан өтіп оңтүстік-батыс бағытында Серікбай каналына тіреледі. Осы каналдан солтүстік бағытына қарай Әйтеке би кентінің жаңа шекарасын бойлап айналма жолға тұйықталады.
3 учаске (001 кварталы)

2 участок (001 квартал)
151,0
Участок этой зоны проходит вдоль объездной автодороги поселка Айтеке би до улицы Таланта Борикулакова. Далее по улице Таланта Борикулакова в направлении автодороги в село Гани Муратбаева и доходит до канала Акарык. Затем граница проходит вдоль канала в южном направлении возле арендных жилых домов, в юго-западном направлении доходит до канала Серикбай. С этого канала в северном направлении проходит вдоль новой границы поселка Айтеке би и заканчивается объездной дорогой.
3 участок (001 квартал)

184,0
III аймақтың 3 учаскесі шығыс бағытымен Шалабай каналынан Әйтеке би кентінің жаңа шекарасына тоқталады. Әрі қарай жаңа шекарамен оңтүстікке қарай Қазалы қаласы шекарасын бойлап отырып жаңа шекарамен солтүстік бөлігінде Шалабай каналының шекарасымен тоқталады.

184,0
3 участок III зоны проходит в восточном направлении канала Шалабай и заканчивается по новой границе поселка Айтеке би. Далее по новой границе поселка в южном направлении вдоль границы города Казалинск и в северной части заканчивается границей канала Шалабай.