2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 242 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 ақпанда № 4594 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 29 января 2014 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 февраля 2014 года № 4594. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Кармакшинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қошалақовқа жүктелсін.
4. Қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Н. Шамұратов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "29" қаңтардағы
N 242 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Кошалакова А.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Н. Шамуратов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
N 242 от "29" января 2014 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 16.05.2014 N 379 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
N
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық
жұмыстарға
сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
365 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
2
"Төретам кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
600 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
12
12
3
"Қармақшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
600 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
4
"Иіркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
1000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
5
"Жосалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
2500 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
6
"Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
1700 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
7
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
2000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
8
"Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
2000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
9
"Қуандария ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
2000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
10
"Т.Көмекбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
1000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
11
"Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
1000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
12
"Ақай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
1300 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
13
"Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
2000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
14
"ІІІ Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
1500 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
15
"Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1200 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
8
8
16
"Қызылорда облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Қармақшы аудандық мұрағаты)
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
8
8
17
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы (Қармақшы аудандық бөлімшесі)
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
6923 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
8
8
18
"Қармақшы аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1500 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
19
"Қызылорда облысы сот актілерін орындау Департаменті мемлекеттік мекемесінің Қармақшы ауданының аумақтық бөлімі" филиалы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
2000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
20
"Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрлігі Қызылорда облыстық ішкі істер Департаментінің Қармақшы аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1500 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
10
10
21
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызылорда облысы Қармақшы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету және шақыру қағаздарын тарату
2000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
22
"Қармақшы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
850 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
23
Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің Байқоңыр қаласы бойынша филиалы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1200 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
8
8
24
"Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Аудандық жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
25
"Қармақшы аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
5780 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
8
8
26
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Қызылорда облысы Әділет департаментінің Байқоңыр қалалық әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
8000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
27
Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету және шақыру қағаздарын тарату
10000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
28
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігінің Байқоңыр қаласындағы өкілдігі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
29
"Қармақшы ауданының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
2000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
30
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қызылорда облысының Әділет департаментінің Қармақшы аудандық Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
31
Қызылорда облысы бойынша экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
3000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
3
3
32
Байқоңыр қаласының прокуратурасы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
3000 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
33
"Қармақшы аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
400 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
10
10
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары
4000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
191
191
Барлығы:
450
450

Сноска. Приложение - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 16.05.2014 N 379 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
N
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы (количество человек)
Предложение на общественные работы (количество человек)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жосалы"
Технические работы по обработке различной документации
365 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Торетам"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и благоустройства
600 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
12
12
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кармакшы"
Работы по озеленению и благоустройства
600 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
4
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Иркол"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жосалы"
Работы по озеленению и благоустройства
2500 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Актобе"
Работы по озеленению и благоустройства
1700 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акжар"
Работы по озеленению и благоустройства
2000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Дауылколь"
Работы по озеленению и благоустройства
2000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
9
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Куандария"
Работы по озеленению и благоустройства
2000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
10
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Т.Комекбаев"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Алдашбай Ахун"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
2
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акай"
Работы по озеленению и благоустройства
1300 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
12
12
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жанажол"
Работы по озеленению и благоустройства
2000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
6
6
14
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа III Интернационал"
Работы по озеленению и благоустройства
1500 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
6
6
15
Государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел занятости и социальных программ"
Технические работы по обработке различной документации
1200 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
16
Государственное учреждение "Управление архивов и документации Кызылординской области" (Кармакшинский районный архив)
Технические работы по обработке различной документации
700 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
17
Кызылординский областной филиал Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (Кармакшинское районное отделение)
Технические работы по обработке различной документации
6923 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
18
Государственное учреждение "Кармакшинский районный суд"
Технические работы по обработке различной документации
1500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
19
Филиал "Территориальный отдел Кармакшинского района Департамента по исполнению судебных актов Кызылординской области"
Технические работы по обработке различной документации
2000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
20
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Кармакшинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
1500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
10
10
21
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кармакшинского района Кызылординской области Министерства обороны Республики Казахстан"
Оказание технической по-мощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граждан на воинскую службу, рассылка повесток
2000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
22
Государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел культуры и развития языков"
Технические работы по обработке различной документации
850 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
23
Филиал Кармакшинского районного отдела занятости и социальных программ по городу Байконур
Технические работы по обработке различной документации
1200 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
24
Коммунальное государственное учреждение "Районный центр занятости" Кармакшинского районного отдела занятости и социальных программ"
Технические работы по обработке различной документации
700 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
25
Государственное учреждение "Кармакшинская районная централизованная библиотечная система"
Технические работы по обработке различной документации
5780 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
26
Государственное учреждение "Управление Юстиции города Байконыр Департамента Юстиции Кызылординской области Министерства Юстиции Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
8000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
27
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Байконыр Кызылординской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание технической по-мощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граждан на воинскую службу, рассылка повесток
10000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
28
Государственное учреждение "Представительство Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Байконур"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
29
Государственное учреждение "Аппарат акима Кармакшинского района"
Технические работы по обработке различной документации
2000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
30
Государственное учреждение "Управление юстиции Кармакшинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
1000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
31
Департамент по борьбе с экономической и коррупционной приступностью (финансовой полиций) по Кызылординской области
Технические работы по обработке различной документации
3000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
32
Байконурская городская прокуратура
Технические работы по обработке различной документации
3000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
33
Государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел жилищного-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Технические работы по обработке различной документации
400 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный
размер заработной платы
Местный бюджет
10
10
Работы по озеленению и благоустройства
4000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
191
191
Всего:
450
450