"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 тамыздағы № 207 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 тамызда № 4751 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті 24-сессиясының № 140 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4574 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 028 640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 014 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 428 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 000 718 мың теңге;
2) шығындар – 7 963 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 170 095 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 746 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 651 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 142 799 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 142 799 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -247 479 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 479 мың теңге; қарыздар түсімі – 194 737 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 651 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77 393 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүние жүзілік соғыс кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыруға біржолғы материалдық көмекке – 189 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Карамакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 августа 2014 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 августа 2014 года № 4751. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 24-сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4574, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 18 января 2014 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 028 640 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 014 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 428 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 000 718 тысяч тенге;
2) затраты – 7 963 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170 095 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 746 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 142 799 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 142 799 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -247 479 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 247 479 тысяч тенге;
поступление займов – 194 737 тысяч тенге;
погашение займов – 24 651 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 77 393 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй Мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 189 тысяч тенге;";

4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 42 853 мың теңге, оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарға "Монтессори" кабинет жабдықтарын сатып алуға – 11 816 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерге "Эрисман" парталарын сатып алуға – 31 037 мың теңге;";
4-тармақтың 11) - 12) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"11) елді мекендерді абаттандыруға – 292 590 мың теңге;
12) ветеринариялық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 28 595 мың теңге;";
4-тармақтың 14) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"14) мектеп оқушыларына электрондық білім беру жүйесін енгізуге – 5 739 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) мектептерге қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын орнатуға – 13 452 мың теңге.";
5-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 144 044 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) мал қорымдарының құрылысы – 129 441 мың теңге.";
8-1 және 8-2 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. Республикалық бюджет қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 25 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
8-2. 2014 жылға жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен республикалық бюджеттің қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 24 651 мың теңге көлемінде белгіленсін.";
"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті 24-сессиясының № 140 шешімінің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
31-сессиясының төрағасы С. Жолымбетов
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "12" тамыздағы
кезектен тыс 31-сессиясының
№ 207 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24-сессиясының
№ 140 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) на материально-техническое оснащение организаций образования – 42 853 тысяч тенге, в том числе на приобретение кабинетов "Монтессори" для дошкольных учреждений образования – 11 816 тысяч тенге, на приобретение парт "Эрисмана" для общеобразовательных школ – 31 037 тысяч тенге;";
подпункты 11)-12) пункта 4 изложить в новой редакции:
"11) на благоустройство населенных пунктов – 292 590 тысяч тенге;
12) на укрепление материально-технической базы ветеринарных пунктов – 28 595 тысяч тенге;";
подпункт 14) пункта 4 изложить в новой редакции:
"14) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ – 5 739 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 15) пункта 4 следующего содержания:
"15) на установку современных высококачественных технологий очистки воды в школах – 13 452 тысяч тенге.";
подпункт 7) пункта 5 изложить в новой редакции:
"7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 144 044 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 16) пункта 6 следующего содержания:
"16) строительство скотомогильников – 129 441 тысяч тенге.";
пункты 8-1 и 8-2 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в сумме 25 тысяч тенге.
8-2. Установить погашение бюджетных кредитов на 2014 год, выданных из республиканского бюджета физическим лицам для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в размере 24 651 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 решения очередной 24 сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" изложить согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
31-сессии Кармакшинского
районного маслихата С. Жолымбетов
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
Приложение 1
к решению внеочередной 31-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "12" августа 2014 года N 207
Приложение 1
к решению очередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 140
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы