"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджет туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 31-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 мамырда № 4653 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 193 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4641 нөмірімен тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4577 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтарда "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 465 005 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 415 802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 029 303 мың теңге;
2) шығындар – 5 697 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 170 574 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 738 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -168 102 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 168 102 мың теңге;
қарыздар түсімі – 194 738 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 636 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 234 660 мың теңге.";
1-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне 512 260 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және 49 918 мың теңге нысаналы даму трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 апреля 2014 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 мая 2014 года № 4653. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 15 апреля 2014 года N 193 "О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4641) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4577, опубликовано 25 января 2014 года в газете "Жалағаш жаршысы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 465 005 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 415 802 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 029 303 тысяч тенге;
2) затраты – 5 697 193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170 574 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 738 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 164 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -168 102 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 168 102 тысяч тенге;
поступление займов - 194 738 тысяч тенге;
погашение займов - 26 636 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 234 660 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в бюджет района на 2014 год дополнительно предусмотрены целевые текущие трансферты 512 260 тысяч тенге и целевые трансферты на развитие 49 918 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 1-5 тармақпен толықтырылсын:
"1-5. "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешімін іске асыру туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 113 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 41 462 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8, 9, 11-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XХХІ
сессиясының төрағасы А. КИПШАКБАЕВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. СҮЛЕЙМЕНОВ

дополнить пунктом 1-5 следующего содержания:
"1-5. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 16 апреля 2014 года N 113 "О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 15 января 2014 года N 3 "О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы" из целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета неиспользованные (недоиспользованные) 41 462 тенге возвращены в областной бюджет за счет свободного остатка бюджета района.";
приложения 1, 4, 5, 6, 8, 9, 11 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХХІ сессии Жалагашского
районного маслихата КИПШАКБАЕВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного маслихата

8916
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
225923
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
155
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
238943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
200538
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
7585
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5979
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31105
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2050
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36795
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
43560
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4016
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37228
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31753
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
587
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1177
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1177
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
830301
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4158
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

8916
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
225923
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
238943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
200538
002
Программа занятости
27875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
005
Государственная адресная социальная помощь
7585
006
Оказание жилищной помощи
5979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31105
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2050
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36795
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
43560
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4016
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37228
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31753
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
587
021
Капитальные расходы государственного органа
3000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1177
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1177
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
830301
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4158
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

37954
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37954
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
10453
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
27501
2014 жылғы "25" сәуірдегі N 31-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кенттің, ауылдық округтердің шығыстары
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын ұстау және
туыстары жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

37954
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37954
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
10453
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27501
Приложение 3
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" апреля 2014 года N 31-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 27-2
Расходы поселка, аульных округов в составе бюджета района на 2014 год
тыс. тенге
Порядковый номер
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержания мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

2014 жылғы "25" сәуірдегі N 31-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 8-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
376890
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
197779
Қазақстан Республикасының білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру

маслихата от "25" апреля 2014 года N 31-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 27-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего
376890
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
197779
Реализация Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы

8194
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
34581
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2162
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
4807
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

8194
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
34581
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2162
Государственная адресная социальная помощь
4807
Государственные пособия для детей до 18 лет
7000
Выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

122367
2014 жылғы "25" сәуірдегі N 31-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 6-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 9-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
555453
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
350000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу

122367
Приложение 6
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" апреля 2014 года N 31-2
Приложение 9
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 27-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего
555453
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
350000
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

45000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
150000
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
10453
2014 жылғы "25" сәуірдегі N 31-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 7-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 11-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

45000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
150000
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
10453
Приложение 7
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" апреля 2014 года N 31-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 27-2
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего

330810
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
35865
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1230
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
930
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
14549
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1749
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12800
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
11159
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7570
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6879
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3064
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2684
Ақпараттық жүйелер құру
40
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
113
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2460
Қорғаныс
1543
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1543
Бiлiм беру
71789
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8712
Балаларға қосымша бiлiм беру
55181
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3346
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18707
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3730
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1031
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5011
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2066
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3859
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

330810
Государственные услуги общего характера
35865
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1230
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
930
Капитальные расходы государственного органа
300
Аппарат акима района (города областного значения)
14549
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1749
Капитальные расходы государственного органа
12800
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11159
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7570
Капитальные расходы государственного органа
6879
Отдел финансов района (города областного значения)
3064
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
2684
Создание информационных систем
40
Капитальные расходы государственного органа
340
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
113
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
113
Развитие объектов государственных органов
2460
Оборона
1543
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1543
Образование
71789
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8712
Дополнительное образование для детей
55181
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3346
Капитальные расходы государственного органа
4550
Социальная помощь и социальное обеспечение
18707
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3730
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1031
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5011
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2066
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
3859
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
Капитальные расходы государственного органа

3000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36028
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17724
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15665
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
586
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1473
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
19812
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
14522
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1632
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1632
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
23978
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6569
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
7835
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3000
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1267
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
750
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5721
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
601
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1520
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1380
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
500
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
880
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3000
Жилищно-коммунальное хозяйство
36028
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Отдел строительства района (города областного значения)
17724
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15665
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
586
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
1473
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19812
Обеспечение санитарии населенных пунктов
14522
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1632
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1632
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
23978
Поддержка культурно-досуговой работы
6569
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
7835
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3000
Функционирование районных (городских) библиотек
1267
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
750
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
800
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5721
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
601
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1520
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1380
Отдел строительства района (города областного значения)
500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
500
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
880
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

480
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Көлік және коммуникация
33042
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
5000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
18513
Басқалар
28721
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27832
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
331
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
27501
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100
Трансферттер
74036
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
70568
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3468

480
Капитальные расходы государственного органа
400
Транспорт и коммуникации
33042
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28042
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
18513
Прочие
28721
Поддержка предпринимательской деятельности
789
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27832
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
331
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27501
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
100
Трансферты
74036
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
70568
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3468