Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік жеңілдіктер беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 маусымдағы № 33-5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 маусымда № 4708 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 тамыздағы № 5-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.08.2016 № 5-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 44-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданында “Отан”, “Даңқ” ордендерімен наградталған, айырымның ең жоғары дәрежесі - “Халық Қаһарманы” атағына, республиканың құрметті атақтарына ие болған азаматтарға қоғамдық көліктің барлық түрімен (таксиден басқа) жүру үшін, ай сайын - 1,9 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік жеңілдіктер берілсін.
2. Әлеуметтік жеңілдіктерді қаржыландыру “1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Даңқ” ордендерімен марапатталған, “Халық Қаһарманы” жоғары атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау” 009 - бюджеттік бағдарламасы бойынша аудан бюджеті қаражаты есебінен жүргізіледі.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XХХІІІ
сессиясының төрағасы А. КИПШАКБАЕВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. СҮЛЕЙМЕНОВ
КЕЛІСІЛДІ:
“Жалағаш аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Б.Тәшімбетов
“06” маусым 2014 жыл

О предоставлении социальных льгот отдельным категориям граждан
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06 июня 2014 года № 33-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 июня 2014 года № 4708. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01 августа 2016 года № 5-3
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2016 № 5-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года “О государственных наградах Республики Казахстан” и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальные льготы в Жалагашском районе гражданам, награжденным орденами “Отан”, “Данк”, удостоенным высшей степени отличия - звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики, для оплаты проезда во всех видах общественного транспорта (кроме такси), ежемесячно в размере 1,9 месячного расчетного показателя.
2. Финансирование социальных льгот производиться за счет средств районного бюджета по бюджетной программе 009 “Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Данк”, удостоенных высокого звания “Халық Қаһарманы”, почетных званий республики”.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХХІІІ
сессии Жалагашского
районного маслихата КИПШАКБАЕВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения “Отдел экономики и бюджетного
планирования Жалагашского района”
___________________ Ташимбетов Б.
“06” июня 2014 года.