"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 қазандағы № 38-2 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2014 жылғы 08 қазанда № 4776 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4577 болып тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2014 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 361 877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 277 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 504 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 064 557 мың теңге;
2) шығындар – 5 594 065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 168 151 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 194 738 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 26 587 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 165 679 мың теңге;
қарыздар түсімі-194 738 мың теңге;
қарыздарды өтеу-29 059 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 234 660 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-7, 1-8 және 1-9 тармақтармен толықтырылсын:
“1-7. Біріккен Ұлттар Ұйымының Қызылорда облысының аумағындағы “Жергілікті бастамалар үшін гранттық бағдарлама” бірлескен бағдарламасы аясында “Электр үнемдеуші қондырғылар пайдалану арқылы Жалағаш кентіндегі Абай көшесін жарықтандыру” жобасын іске асыруға аудан бюджетінен 750 мың теңге қаралғаны ескерілсін;
1-8. 2014 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің азайтылатын түсімдер тізбесі осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес бекітілсін;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 08 октября 2014 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 октября 2014 года № 4776. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-2 “О бюджете района на 2014-2016 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4577, опубликовано от 25 января 2014 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1.Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 361 877 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 277 816 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 504 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 064 557 тысяч тенге;
2) затраты – 5 594 065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 151 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 738 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 587 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 679 тысяч тенге;
поступление займов-194 738 тысяч тенге;
погашение займов-29 059 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств- 234 660 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-7, 1-8 и 1-9 следующего содержания:
“1-7. Учесть что в рамках совместной программы Органиации Объедененных Наций на территорий Кызылординской области “Грантовая программа для местных инициатив” для реализации проекта “Освещение улицы Абая поселка Жалагаш посредством использования энергосберегающих установок” из районного бюджета предусмотренно 750 тысяч тенге;
1-8. Утвердить перечень поступлении доходов бюджета района на 2014 год подлежащих к уменьшению согласно приложению 13 данного решения;

1-9. 2014 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің көбейтілетін түсімдер тізбесі осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес бекітілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11, 12-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 6, 7-қосымшаларға сәйкес 13, 14-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
ХХХVІІІ сессиясының төрағасы Б.СЫЗДЫКОВ
Жалағаш аудандық
мәслихаттың хатшысы К.СУЛЕЙМЕНОВ

1-9. Утвердить перечень поступлении доходов бюджета района на 2014 год подлежащих к увеличению согласно приложению 14 данного решения.”;
приложения 1, 4, 5, 11, 12 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 13, 14, согласно приложениям 6, 7 настоящего решения;
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХХVІІІ сессии
Жалагашского районного маслихата СЫЗДЫКОВ Б.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

3916
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8916
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
171707
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
155
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
239645
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14091
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158724
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
6405
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3296
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
30723
009
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1579
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22954
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48072
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4185
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
28875
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
28875
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36778
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31453
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

3916
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8916
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
171707
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
239645
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14091
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158724
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
005
Государственная адресная социальная помощь
6405
006
Оказание жилищной помощи
3296
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30723
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
169
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1579
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22954
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
48072
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4185
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28875
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
28875
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31453
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

582
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2460
Қорғаныс
1543
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1543
Бiлiм беру
583740
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
495859
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
348834
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
147025
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8712
Балаларға қосымша бiлiм беру
55181
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
3346
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9606
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4986
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
66604
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14341
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14341
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
28875
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3730
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4512
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1031
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5011
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2235
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3859
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
51106
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18451
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
17865
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

582
Капитальные расходы государственного органа
65
Развитие объектов государственных органов
2460
Оборона
1543
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1543
Образование
583740
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
495859
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
348834
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147025
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8712
Дополнительное образование для детей
55181
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3346
Капитальные расходы государственного органа
4550
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9606
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4986
Социальная помощь и социальное обеспечение
66604
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14341
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14341
Обеспечение занятости населения на местном уровне
28875
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3730
Государственные пособия для детей до 18 лет
4512
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1031
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5011
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2235
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
3859
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
Капитальные расходы государственного органа
3000
Жилищно-коммунальное хозяйство
51106
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Отдел строительства района (города областного значения)
18451
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17865
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

586
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
311
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9091
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
21160
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4023
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
14522
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
115
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1632
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1632
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
137622
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
90492
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
90492
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
14481
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
8935
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12000
Мәдениет объектілерін дамыту
12000
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4605
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1502
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
750
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8639
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1719
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
50
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3140
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5540
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4000
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

586
Развитие коммунального хозяйства
311
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
9091
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21160
Освещение улиц населенных пунктов
4023
Обеспечение санитарии населенных пунктов
14522
Содержание мест захоронений и погребение безродных
115
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1632
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1632
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
137622
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
90492
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
90492
Поддержка культурно-досуговой работы
14481
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
8935
Отдел строительства района (города областного значения)
12000
Развитие объектов культуры
12000
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4605
Функционирование районных (городских) библиотек
1502
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
300
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
750
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
800
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8639
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1719
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
130
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3140
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5540
Отдел строительства района (города областного значения)
4000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
4000
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

1540
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1140
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Көлік және коммуникация
37242
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
9200
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000
Елді-мекендердің автомобиль жолдарын, көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
18513
Басқалар
33098
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29527
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
701
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
29196
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1912
Трансферттер
75740
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
72272
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейле-рінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3468
2014 жылғы “08” қазандағы №38-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5- қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы №27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылатын шығындар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
966611
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
7157
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
860
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
860
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
1270
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1270
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2827
Ақпараттық жүйелер құру
580
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2449
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2200
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2200
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
350
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
350
Бiлiм беру

1540
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1140
Капитальные расходы государственного органа
400
Транспорт и коммуникации
37242
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9200
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
4200
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28042
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
18513
Прочие
33098
Поддержка предпринимательской деятельности
789
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29527
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
701
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
29196
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
1912
Трансферты
75740
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
72272
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3468
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “08” октября 2014 года №38-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года №27-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год, подлежащих к сокращению
Наименование
Всего (тыс.тенге)
Расходы
966611
Государственные услуги общего характера
7157
Аппарат акима района (города областного значения)
860
Капитальные расходы государственного органа
860
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Отдел финансов района (города областного значения)
2827
Создание информационных систем
580
Капитальные расходы государственного органа
2449
Отдел строительства района (города областного значения)
2200
Развитие объектов государственных органов
2200
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
350
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
350
Образование

117335
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
79613
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37722
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14732
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
628
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
50
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9574
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2100
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6500
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
974
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
930
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
930
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1210
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1210
Көлік және коммуникация
12034
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12034
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
46
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11988
Басқалар
10965
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
6634
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдем-десу бойынша шараларды іске асыру
6634
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2197
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2197
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
2104
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1084
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1020
2014 жылғы “08” қазандағы №38-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6- қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы №27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
13-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің азайтылатын түсімдер тізбесі
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

117335
Поддержка культурно-досуговой работы
79613
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37722
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14732
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
628
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
578
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9574
Организация санитарного убоя больных животных
2100
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6500
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
974
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
930
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
930
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1210
Отдел строительства района (города областного значения)
1210
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1210
Транспорт и коммуникации
12034
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12034
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
46
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
11988
Прочие
10965
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6634
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
6634
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2197
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2197
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
2104
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
1084
Поддержка предпринимательской деятельности
1020
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “08” октября 2014 года №38-2
Приложение 13
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года №27-2
Перечень поступлении доходов бюджета района на 2014 год, подлежащих к уменьшению
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы