2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4840 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 236 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4823 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 160 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 327 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 549 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 174 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 814 458 мың теңге;
2) шығындар – 5 204 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 201 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 240 813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 588 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196 693 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –196 693 мың теңге;
қарыздар түсімі–240 813 мың теңге;
қарыздарды өтеу–44 120 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 48 966 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.12.2015 № 48-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-1. “2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы 33 сессиясының № 236 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 799 қаулысымен 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 544 095 мың теңге, нысаналы даму трансферттер 481 401 мың теңге және мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер 240 813 мың теңге қаралғаны ескерілсін.

О бюджете района на 2015-2017 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2014 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 января 2015 года № 4840. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 “Об областном бюджете на 2015-2017 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4823) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 160 082 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 327 901 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 549 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 174 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 814 458 тысяч тенге;
2) затраты – 5 204 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 201 225 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 240 813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 588 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196 693 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
196 693 тысяч тенге;
поступление займов – 240 813 тысяч тенге;
погашение займов – 44 120 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-48 966 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.12.2015 N 48-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-1. Учесть, что постановлением акимата Кызылординской области от 25 декабря 2014 года №799 “О реализации решения 33 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года №236 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы” за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты 544 095 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие 481 401 тысяч тенге и на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 240 813 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-2. “2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 19 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен 2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 549 мың теңге, облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 439 мың теңге және 2014 жылға арналған аудан бюджеті бойынша жалпы сипаттағы трансферттерден бюджет заңнамасына сәйкес қайтарылуға тиіс 43 978 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-3. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-4. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-5. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 20 февраля 2015 года №19 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 14 января 2015 года №2 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” возвращены в областной бюджет за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2014 год за счет средств республиканского бюджета 2 549 тысяч тенге, неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные за счет средств областного бюджета 2 439 тысяч тенге и в соответствии с бюджетным законодательством подлежащие к возврату трансферты общего характера по бюджету района на 2014 год 43 978 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-3. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год согласно приложению 9.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-4. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-5. Утвердить расходы, направленные на увеличение средств в бюджетные программы бюджета района на 2015 год, согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).

1-6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-7. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 59 597 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 43-9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-8. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 76 512 мың теңге қысқартылғаны, сондай-ақ нысаналы даму трансферттерден 189 640 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 43-9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-9. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша “Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар” ішкі сыныбы 12 мың теңгеге және “Басқа да салықтық емес түсімдер” ішкі сыныбы 2 588 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. Шешім 1-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.07.2015 № 45-3; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.09.2015 № 46-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
1-10. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 15 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.07.2015 № 45-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-11. “2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №41-2 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы №2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі №205 қаулысына сәйкес 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерден 4 079 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.

1-6. Утвердить бюджетных программ бюджета района на 2014 год, подлежащих к сокращению согласно приложению 12.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-7. Учесть, что в бюджет района на 2015 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 59 597 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31.03.2015 N 43-9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-8. Учесть, что с целевых трансфертов на развитие сокращены 189 640 тысяч тенге, а также с целевых текущих трансфертов сокращены 76 512 тысяч тенге предусмотренных в бюджет района на 2015 год за счет средств республиканского бюджета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-8 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31.03.2015 N 43-9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-9. Увеличить подклассы “Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета” на 12 тысяч тенге и “Прочие неналоговые поступления” на 2 588 тысяч тенге по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2015 год.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.07.2015 N 45-3; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.09.2015 N 46-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-10. Учесть что с целевых текущих трансфертов выделенных в бюджет района на 2015 год из республиканского бюджета сокращены 15 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.07.2015 N 45-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-11. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 21 сентября 2015 года №205 “О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 14 января 2015 года №2 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” с целевых трансфертов на развитие выделенных в бюджет района на 2015 год из областного бюджета сокращены 4 079 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 1-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.09.2015 № 46-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-12. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша азайтылатын түсімдер тізбесі 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.09.2015 № 46-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-13. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша көбейтілетін түсімдер тізбесі 14-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.09.2015 № 46-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. 2015 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.
3. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кенттің, ауылдық округтердің шығыстары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 1 136 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.07.2015 № 45-3; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.09.2015 № 46-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
5-2. “2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №41-2 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы №2 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы №266 қаулысымен 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерден 1 763 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.09.2015 N 46-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-12. Утвердить перечень поступлений подлежащих к уменьшению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2015 согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.09.2015 N 46-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
1-13. Утвердить перечень поступлений подлежащих к увеличению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2015 согласно приложению 14.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-13 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.09.2015 N 46-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в бюджет района на 2015 год определены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных программ на развитие бюджета района на 2015-2017 годы согласно приложению 4.
4. Утвердить расходы поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2015 год согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2015 год согласно приложению 6.
5-1. Учесть что с целевых текущих трансфертов выделенных в бюджет района на 2015 год из областного бюджета сокращены 1 136 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.07.2015 N 45-3; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.09.2015 N 46-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
5-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 02 декабря 2015 года № 266 “О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 14 января 2015 года № 2 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” с целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2015 год из областного бюджета сокращены 1 763 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.12.2015 № 48-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 53 184 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферт қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 43-9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6-2. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген нысаналы даму трансферттерден 4 000 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 43-9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
7. 2015 жылға арналған ауданның жергiлiктi атқарушы органының резервi 31 680 мың теңге көлемінде бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін
9. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ХLІ
сессиясының төрағасы Б.СЫЗДЫКОВ
Жалағаш аудандық
мәслихаттың хатшысы К.СУЛЕЙМЕНОВ

Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.12.2015 N 48-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
6. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2015 год согласно приложению 7.
6-1. Учесть, что в бюджет района на 2015 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в размере 53 184 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31.03.2015 N 43-9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
6-2. Учесть, что с целевых трансфертов на развитие предусмотренных в бюджет района на 2015 год за счет средств областного бюджета сокращены 4 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31.03.2015 N 43-9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 31 680 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2015 год согласно приложению 8.
9. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель ХLІ сессии
Жалагашского районного
маслихата СЫЗДЫКОВ Б
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

3692
Лейкоз және анемиямен ауыратындарға әлеуметтік көмек
272
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
38689
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
10453
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
212690
2014 жылғы “24” желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық
мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер

3692
Социальная помощь для детей больным лейкозом и анемией
272
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38689
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
10453
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
212690
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2015 год

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.09.2015 № 46-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
70200
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
21095
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайлас-тыру
49105
2014 жылғы “24” желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8- қосымша
2015 жылы аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.07.2015 № 45-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.09.2015 N 46-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
70200
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
21095
Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49105
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2015 год
Наименование
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2015 год из республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.07.2015 N 45-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

527165
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
218648
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6695
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
119612
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5313
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек

527165
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
218648
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6695
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
119612
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5313
Государственная адресная социальная помощь

367
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3222
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскер-лерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорын-дардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
165331
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1895
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға

367
Государственные пособия для детей до 18 лет
3222
Выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственныхучреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
165331
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1895
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

6082
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
10-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Ескерту Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 43-9 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

6082
Приложение 10
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год
Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 31.03.2015 N 43-9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

185872
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
46439
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1039
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
847
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8292
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
934
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10998
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
760
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1800
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3153
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
550
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3223
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1353
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5458
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2000
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
942
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1500
Бiлiм беру
17024
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5177
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3612
Жалпы бiлiм беру
537
Балаларға қосымша бiлiм беру
1263
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
6435
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19357
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4453
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек

185872
Государственные услуги общего характера
46439
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1039
Капитальные расходы государственного органа
420
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
847
Капитальные расходы государственного органа
200
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
8292
Капитальные расходы государственного органа
934
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10998
Капитальные расходы государственного органа
760
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1800
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3153
Освещение улиц населенных пунктов
550
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3223
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
1353
Капитальные расходы государственного органа
350
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5458
Капитальные расходы государственного органа
120
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
942
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
1500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1500
Образование
17024
Капитальные расходы государственного органа
5177
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3612
Общеобразовательное обучение
537
Дополнительное образование для детей
1263
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6435
Социальная помощь и социальное обеспечение
19357
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
4453
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

118
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1642
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4500
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6144
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
2100
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
400
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
3085
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
190
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1020
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1200
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
475
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
200
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
26758
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
9060
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
3360
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
1500
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
3235
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
670
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4811
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
482
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2801
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
339
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
500
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8942
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1504
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175
Жергілікті деңгейде ветеринария және ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2856
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
56
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу

118
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1642
Государственные пособия для детей до 18 лет
4500
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6144
Обеспечение занятости населения на местном уровне
2100
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
400
Жилищно-коммунальное хозяйство
3085
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
190
Освещение улиц населенных пунктов
1020
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1200
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
475
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
200
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
26758
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
9060
Поддержка культурно-досуговой работы
3360
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1500
Функционирование районных (городских) библиотек
3235
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
670
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4811
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
482
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2801
Капитальные расходы государственного органа
339
Услуги по проведению государственной информационной политики
500
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8942
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1504
Капитальные расходы государственного органа
175
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии и ветеринарного контроля
2856
Капитальные расходы государственного органа
56
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных

2877
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
974
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1332
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1332
Басқалар
9764
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
9564
Борышқа қызмет көрсету
1383
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет
Көрсету
1383
Трансферттер
48781
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
2701
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
40460
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттердi қайтару
3615
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
2005
Қарыздарды өтеу
1507
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1507
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылуға жататын шығындар тізбесі
Ескерту Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 42-2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.12.2015 № 48-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2015 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
250709
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
47880
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32895
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2284
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2623
Ақпараттық жүйелер құру
540
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4203
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
364
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4185
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
786
Қорғаныс
298
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
298
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
992
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
992
Бiлiм беру

2877
Проведение противоэпизоотических мероприятий
974
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1332
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1332
Прочие
9764
Поддержка предпринимательской деятелности
200
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9564
Обслуживание долга
1383
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
1383
Трансферты
48781
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2701
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
40460
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
3615
Трансферты органом местного самоуправления
2005
Погашение займов
1507
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1507
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2015 год подлежащих к сокращению
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2015 N 42-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.12.2015 N 48-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
250709
Государственные услуги общего характера
47880
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32895
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2284
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2623
Создание информационных систем
540
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4203
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
364
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4185
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
786
Оборона
298
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
298
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
992
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
992
Образование