2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 538 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 ақпанда N 4597 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 31 января 2014 года N 538. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2014 года N 4597. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Ибрагимовке жүктелсiн.
3. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі
С.Тауипбаев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "31" қаңтардағы
N 538 қаулысына қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Жаңақорған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
7280 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
60
60
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
3200 дана ағаш,
2700 дана бағана,
3750 м2
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
239
239
2
"Қыркеңсе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаш,
500 дана бағана,
3000 м2
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
6
6
3
"Кейден ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаш,
500 дана бағана,
2500 м2
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
6
6
4
"Талап ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаш,
500 дана бағана,

1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района
С. Тауипбаев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
N 538 от 31 января 2014 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
N
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы
Предложение на общественные работы
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жанакорган"
Технические работы по обработке различной документации
7280 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработный платы
Местный бюджет
60
60
Работы по озеленению и санитарной очистке
3200 штук деревьев, 2700 штук столбов, 3750 м2
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
239
239
2
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кыркенсе"
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса"РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев, 500 штук столбов,
3000 м2
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
6
6
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кейден"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработный платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов,
2500 м2
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
6
6
4
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Талап"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработный платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов,