Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 ақпандағы N 55 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 наурызда N 4623 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімі аппаратының басшысы Б. Айтбембетке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі                С. Тауипбаев
Келісілді:
Жаңақорған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________И.Нәрзулдаев
"24" ақпан 2014 жыл
Жаңақорған ауданының әкімінің
2014 жылғы "24" ақпандағы
N 55 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері
N 304 сайлау учаскесі - Екпінді ауылдық округі;
N 305 сайлау учаскесі - Сунақата ауылдық округінің Еңбекші елді мекені;
N 306 сайлау учаскесі - Қожамберді ауылдық округі;
N 307 сайлау учаскесі - Төменарық елді мекені;
N 308 сайлау учаскесі - Төменарық елді мекені;
N 309 сайлау учаскесі - Сүттіқұдық ауылдық округі;
N 310 сайлау учаскесі - Жайылма ауылдық округі;
N 311 сайлау учаскесі - Шалқия кенті және Құттықожа елді мекені;
N 312 сайлау учаскесі - Бірлік елді мекені;
N 313 сайлау учаскесі - Қыраш елді мекені;
N 314 сайлау учаскесі - Қосүйенкі елді мекені;
N 315 сайлау учаскесі - Аққұм елді мекені;
N 316 сайлау учаскесі - Талап елді мекенінің Бесарық бекеті;
N 317 сайлау учаскесі - Кеңес елді мекені;
N 318 сайлау учаскесі - Манап ауылдық округінің Талап бекеті;
N 319 сайлау учаскесі - Түгіскен ауылдық округі;
N 320 сайлау учаскесі - Манап елді мекені;
N 321 сайлау учаскесі - Бесарық елді мекені;
N 322 сайлау учаскесі - Қаратөбе елді мекені;
N 323 сайлау учаскесі - Қандөз елді мекені;
N 324 сайлау учаскесі - Көктөбе елді мекені;
N 325 сайлау учаскесі - Келінтөбе елді мекені;
N 326 сайлау учаскесі - Түгіскен ауылдық округі;
N 327 сайлау учаскесі - М.Нәлібаев елді мекені;
N 328 сайлау учаскесі - Өзгент және Ақсуат елді мекендері;
N 329 сайлау учаскесі - Қожакент елді мекені;
N 330 сайлау учаскесі - Байкенже елді мекені;
N 331 сайлау учаскесі - Байкенже ауылдық округінің Билібай елді мекені;
N 332 сайлау учаскесі - Жаңарық елді мекені;
N 333 сайлау учаскесі - Қыркеңсе елді мекені;
N 334 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 335 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 336 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 337 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 338 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 339 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 340 сайлау учаскесі - Жаңақорған кенті;
N 341 сайлау учаскесі - Кейден ауылдық округі;
N 342 сайлау учаскесі - Байкенже ауылдық округі;
N 343 сайлау учаскесі - Кейден ауылдық округі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 24 февраля 2014 года N 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 марта 2014 года за N 4623
В соответствии со статьей 23 от 28 сентября 1995 года Конституционного Закона Республики Казахстана "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Жанакорганскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата акима Жанакорганского района Айтбембету Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района               Тауипбаев С.
Согласовано:
Председатель Жанакорганской
районной избирательной
комиссии____________И.Нарзулдаев
"24" Февраля 2014 года
Приложение к решению акима
Жанакорганского района
от "24" февраля 2014 года N 55
Избирательные участки по Жанакорганского района
Избирательный участок N 304 - сельский округ Екпинди;
Избирательный участок N 305 - населенный пункт Енбекши сельского округа Сунаката;
Избирательный участок N 306 - сельский округ Кожамберди;
Избирательный участок N 307 - населенный пункт Томенарык;
Избирательный участок N 308 - населенный пункт Томенарык;
Избирательный участок N 309 - сельский округ Суттикудык;
Избирательный участок N 310 - сельский округ Жайылма;
Избирательный участок N 311 - поселок Шалкия и населенный пункт Куттыкожа;
Избирательный участок N 312 - населенный пункт Бирлик;
Избирательный участок N 313 - населенный пункт Кыраш;
Избирательный участок N 314 - населенный пункт Косуйенки;
Избирательный участок N 315 - населенный пункт Аккум;
Избирательный участок N 316 - станция Бесарык населенного пункта Талап;
Избирательный участок N 317 - населенный пункт Кенес;
Избирательный участок N 318 - станция Талап селького округа Манап;
Избирательный участок N 319 - сельский округ Тугискен;
Избирательный участок N 320 - населенный пункт Манап;
Избирательный участок N 321 - населенный пункт Бесарык;
Избирательный участок N 322 - населенный пункт Каратобе;
Избирательный участок N 323 - населенный пункт Кандоз;
Избирательный участок N 324 - населенный пункт Коктобе;
Избирательный участок N 325 - населенный пункт Келинтобе;
Избирательный участок N 326 - сельский округ Тугискен;
Избирательный участок N 327 - населенный пункт М.Налибаев;
Избирательный участок N 328 - населенные пункты Озгент и Аксуат;
Избирательный участок N 329 - населенный пункт Кожакент;
Избирательный участок N 330 - населенный пункт Байкенже;
Избирательный участок N 331 - населенный пункт Билибай сельского округа Байкенже;
Избирательный участок N 332 - населенный пункт Жанарык;
Избирательный участок N 333 - населенный пункт Кыркенсе;
Избирательный участок N 334 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 335 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 336 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 337 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 338 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 339 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 340 - поселок Жанакорган;
Избирательный участок N 341 - сельский округ Кейден;
Избирательный участок N 342 - сельский округ Байкенже;
Избирательный участок N 343 - сельский округ Кейден.