2014 жылға әлеуметтік қолдау көрсету туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 205 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 маусымда № 4696 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 8-тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылға Жаңақорған ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, ветеринария және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті
ХХХ сессиясының төрағасы Н. КАЛЖАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы А. НАЛИБАЕВ

О предоставлении социальной поддержки на 2014 год
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 мая 2014 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 июня 2014 года № 4696. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта, ветеринарии и агропромышленного комплекса, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанакорганского района, подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья на 2014 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХХХ сессии Жанакорганского
районного маслихата Н. КАЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. НАЛИБАЕВ