Жаңақорған кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2014 жылғы 24 қазандағы N 690 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада N 4791 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 6 қорытындысына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған кентінің келесі көшелеріне:
1) «Май бекеті-2» көшесіне Қаржаубек Жарқымбекұлының есімі;
2) «Май бекеті-3» көшесіне Құлан Алдабергенұлының есімі;
3) «Май бекеті-5» көшесіне Шаймерден Бәкірұлының;
4) «Май бекеті-7» көшесіне Нұрберген Тастаевтың есімі;
5) «Саяжай-4» көшесіне Дәумен қажы Шоманұлының есімі;
6) «Ипподром-6» көшесіне Сатыбалды Әлібековтің есімі берілсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары Б.Доспанбетовке жүктелсін.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған кентінің әкіміЕ. Сейлов

О присвоении наименований улиц поселка Жанакорган
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 24 октября 2014 года N 690. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 ноября 2014 года N 4791
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местом государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», заключением Кызылординской областной ономастической комиссии №6 от 11 июля 2014 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жанакорган:
1) улице «Май бекеті-2» имя Каржаубека Жаркымбекулы;
2) улице «Май бекеті-3» имя Кулана Алдабергенулы;
3) улице «Май бекеті-5» имя Шаймердена Бакирулы;
4) улице «Май бекеті-7» имя Нурбергена Тастаева;
5) улуце «Саяжай-4» имя Даумен кажы Шоманулы;
6) улице «Ипподром-6» имя Сатыбалды Алибекова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Б.Доспанбетова.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка ЖанакорганЕ.Сейлов