2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 05 ақпандағы N 64 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 ақпанда N 4596 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 05 февраля 2014 года N 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 февраля 2014 года N 4596. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Сырдария аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Сырдарьинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.