"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 желтоқсандағы N 260 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 желтоқсанда N 4813 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қаңтардағы N 03-11/02 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 06.01.2015 N 03-11/02 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сырдария аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті ХХV сессиясының № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 4576 болып тіркелді, «Тіршілік тынысы» газетінің 2014 жылғы 18 қаңтарда № 5 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«кірістер – 6394801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3746397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25748 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2619607 мың теңге»;
1-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«шығындар –7018717 мың теңге»;
1-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредиттеу – 161354 мың теңге»;
бюджеттік кредиттер -181755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -20401 мың теңге»;
1-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо–8150 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу –8150 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0»;
1-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы – - 793420 мың теңге»;
1-тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру –793420 мың теңге;
қарыздар түсімі -181755 мың теңге;
қарыздарды өтеу -20401 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 632066 мың теңге».
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 188 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 03 декабря 2014 года N 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 декабря 2014 года N 4813. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 06 января 2015 года N 03-11/02)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 06.01.2015 N 03-11/02).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХV сессии Сырдарьинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 188 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2014 года № 4576, опубликовано в газете «Тіршілік тынысы» от 18 января 2014 года №5) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
«доходы – 6394801 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 3746397 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 25748 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2619607 тысяч тенге»;
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«затраты – 7018717 тысяч тенге»;
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
«чистое бюджетное кредитование –161354 тысяч тенге»;
бюджетные кредиты – 181755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –20401 тысяч тенге» ;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
«сальдо от операций с финансовыми активами –8150 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 8150 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0»;
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
«дефицит бюджета – - 793420 тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
«финансирование дефицита бюджета –793420 тысяч тенге;
поступление займов -181755 тысяч тенге;
погашение займов – 20401 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 632066 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХV сессиясының төрағасы
О.Сейтмұратов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б.Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 3 желтоқсандағы
кезектен тыс ХХХV сессиясының
№ 260 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
кезекті ХХV сессиясының № 188 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной ХХХV сессии
районного маслихата:
О.Сейтмуратов
Секретарь
районного маслихата:
Б.Маншарипов
приложение 1
к решению внеочередной ХХХV сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 3 декабря 2014 года № 260
приложение 1
к решению очередной ХХV сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 188
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

6400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
126440
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
428
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
137208
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
137208
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
245970
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17144
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
17144
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
169019
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18276
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17251
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
2252
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7050
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42401
009
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
181
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1966
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20092
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35528
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22771
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1251
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22022
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
22022
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36664
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31887
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2268
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
621
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1121
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

6400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
126440
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
428
467
Отдел строительства района (города областного значения)
137208
037
Строительство и реконструкция объектов образования
137208
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
245970
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17144
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17144
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
169019
002
Программа занятости
18276
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17251
005
Государственная адресная социальная помощь
2252
006
Оказание жилищной помощи
7050
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42401
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қағарманы», почетных званий республики
181
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1966
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20092
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35528
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22771
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1251
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22022
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
22022
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36664
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31887
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2268
021
Капитальные расходы государственного органа
621
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1121
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20401
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
20401
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
632066
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
632066
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
632066
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 3 желтоқсандағы
кезектен тыс ХХХV сессиясының № 260 шешіміне
2-қосымша
Кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 001
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 022
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 032
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету 026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру 027
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру 007
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 009
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 011
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау 006
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру 028
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу 045
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру 040
Тереңөзек кенті әкімінің аппараты

452
Отдел финансов района (города областного значения)
20401
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
20401
8
Используемые остатки бюджетных средств
632066
01
Остатки бюджетных средств
632066
1
Свободные остатки бюджетных средств
632066
приложение 2
к решению внеочередной ХХХV сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 3 декабря 2014 года № 260
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения) 001
Капитальные расходы государственного органа 022
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций 032
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Обеспечение занятости населения на местном уровне 026
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 027
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа 007
Освещение улиц населенных пунктов 008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 009
Благоустройство и озеленение населенных пунктов 011
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне 028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов 045
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» 040
Аппарат акима поселка Теренозек