Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 21 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2369 болып тіркелді.Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 88 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 02.04.2015 № 88(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Автомобиль жолдары туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения
Постановление акимата Мангистауской области от 19 февраля 2014 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 марта 2014 года № 2369. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 02 апреля 2015 года № 88
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 02.04.2015 года № 88(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог областного значения.

2. «Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.Т. Алдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
З. Сағынов

2. Государственному учреждению «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Комитета
автомобильных дорог Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
З. Сагинов