"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 05 қыркүйектегі № 19/292 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қыркүйекте № 2494 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2323 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2013 жылдың 31 желтоқсандағы №№ 208-209 санында жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 89 986 269 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49 514 128 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 983 494 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 37 473 647 мың теңге;
2) шығындар – 89 288 933 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 187 100 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 187 100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 152 788 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 700 319 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 700 319 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 190 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 190 082 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «92,3» деген сандар «90,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «41,4» деген сандар «50,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «79,8» деген сандар «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «25» деген сандар «72» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100» деген сандар «90» деген санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «23» деген сандар «23,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «60,3» деген сандар «52,6» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «0» деген сан «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «0» деген сан «100» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «0» деген сан «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «0» деген сан «100» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 05 сентября 2014 года № 19/292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 сентября 2014 года № 2494
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года №№ 208-209) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
«1) доходы - 89 986 269 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49 514 128 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 983 494 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 473 647 тысяч тенге;
2) затраты - 89 288 933 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 187 100 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 187 100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 152 788 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 700 319 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 700 319 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 190 082 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 190 082 тысячи тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «92,3» заменить цифрами «90,6»;
«Каракиянскому району» цифры «41,4» заменить цифрами «50,1»;
«Мангистаускому району» цифры «79,8» заменить цифрами «100»;
«Тупкараганскому району» цифры «25» заменить цифрами «72»;
«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрами «90»;
«городу Актау» цифры «23» заменить цифрами «23,2»;
«городу Жанаозен» цифры «60,3» заменить цифрами «52,6»;
в подпункте 2):
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«Тупкараганскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
в подпункте 3):
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«Тупкараганскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
в подпункте 5):

«Бейнеу ауданына» «92,4» деген сандар «90,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «41,4» деген сандар «50,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «79,8» деген сандар «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «25» деген сандар «72» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100» деген сандар «90,1» деген санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «23» деген сандар «23,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «60,4» деген сандар «52,6» деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
«4 300 203» деген сандар «4 693 348» деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Маңғыстау ауданына – 393 145 мың теңге»;
6-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Агробизнес-2020» бағдарламасының аясында өңірлерде агроөнеркәсіп кешені субъектілерін қолдауға;
12-тармақта:

«Бейнеускому району» цифры «92,4» заменить цифрами «90,7»;
«Каракиянскому району» цифры «41,4» заменить цифрами «50,1»;
«Мангистаускому району» цифры «79,8» заменить цифрами «100»;
«Тупкараганскому району» цифры «25» заменить цифрами «72»;
«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрами «90,1»;
«городу Актау» цифры «23» заменить цифрами «23,3»;
«городу Жанаозен» цифры «60,4» заменить цифрами «52,6»;
в пункте 3:
цифры «4 300 203» заменить цифрами «4 693 348»;
дополнить строкой:
«Мангистаускому району – 393 145 тысяч тенге»;
пункт 6 дополнить строкой следующего содержания:
«на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы «Агробизнес-2020»;
в пункте 12:

«54 424» деген сандар «44 675» деген сандармен ауыстырылсын.».
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Сарыев
Облыстық мәслихат
хатшысы                                 Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Ұ. Ұланова
05 қыркүйек 2014 ж.
Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы
5 қыркүйектегі № 19/292 шешіміне
ҚОСЫМША
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

цифры «54 424» заменить цифрами «44 675».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     М. Сарыев
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Уланова Ж.У.
05 сентября 2014 г.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению областного маслихата
от 5 сентября 2014 года № 19/292
Областной бюджет на 2014 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

120 157
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
645 853
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
9 926
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 926
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
650 698
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
650 698
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 231 679
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
3 882 035
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
349 644
05
Денсаулық сақтау
16 777 385
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 616 945
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
83 028
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
215 998
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
75 928
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
124 540
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
21 012
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 410 322
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
616 281
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
22 004
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
475 544
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
38 083
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 072
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
29 854
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
176 112
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
74 465
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
122 872
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

120 157
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
645 853
276
Управление по защите прав детей области
9 926
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
9 926
285
Управление физической культуры и спорта области
650 698
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
650 698
271
Управление строительства области
4 231 679
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 882 035
037
Строительство и реконструкция объектов образования
349 644
05
Здравоохранение
16 777 385
253
Управление здравоохранения области
15 616 945
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
83 028
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
215 998
006
Услуги по охране материнства и детства
75 928
007
Пропаганда здорового образа жизни
124 540
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
21 012
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 410 322
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
616 281
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
22 004
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
475 544
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
38 083
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 072
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
29 854
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
176 112
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
74 465
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
122 872
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

80 890
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұюыту факторларымен қамтамасыз ету
359 052
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
770 136
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 947
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 088
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 643 836
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 868
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
135 844
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7 099 096
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
191 497
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
796 576
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 160 440
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 151 032
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
9 408
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 928 977
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 414 849
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
103 862
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
181 731
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
130 228
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
263 876
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
55 611
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
264 160
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 170
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

80 890
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
359 052
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
770 136
029
Областные базы спецмедснабжения
26 947
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 088
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 643 836
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 868
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
135 844
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7 099 096
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
191 497
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
796 576
271
Управление строительства области
1 160 440
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 151 032
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
9 408
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 928 977
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 414 849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 862
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
181 731
003
Социальная поддержка инвалидов
130 228
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
263 876
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
55 611
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
264 160
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
20 170
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе

15 981
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
73 823
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 202
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 569
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
117 636
261
Облыстың білім басқармасы
373 175
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
334 718
037
Әлеуметтік сауықтандыру
38 457
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 746
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 746
271
Облыстың құрылыс басқармасы
65 136
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
65 136
297
Облыстың еңбек басқармасы
36 498
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
35 498
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 653 308
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 803 945
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
700 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 879 109
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
224 836
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 848 567
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
117 187
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерiн дамытуға нысаналы даму трансферттерi
1 601 226
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері

15 981
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
73 823
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
184 202
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
3 569
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
117 636
261
Управление образования области
373 175
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
334 718
037
Социальная реабилитация
38 457
263
Управление внутренней политики области
36 573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 746
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 746
271
Управление строительства области
65 136
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
65 136
297
Управление труда области
36 498
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
35 498
003
Капитальные расходы государственного органа
1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 653 308
271
Управление строительства области
3 803 945
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
700 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 879 109
030
Развитие коммунального хозяйства
224 836
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 848 567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
117 187
005
Капитальные расходы государственного органа
2 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 601 226
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

960 621
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
167 351
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
167 351
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
446 231
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
446 231
269
Облыстың дін істері басқармасы
60 579
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 917
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 162
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 500
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
11 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 171 382
051
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
412 869
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
608 600
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
149 913
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 866 827
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 247
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9 000
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
56 182
006
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 455 898
007
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
41 000
011
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

960 621
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
167 351
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
167 351
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
446 231
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
446 231
269
Управление по делам религий области
60 579
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
45 917
003
Капитальные расходы государственного органа
1 162
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 500
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
11 000
271
Управление строительства области
1 171 382
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
412 869
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
608 600
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
149 913
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 866 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
40 247
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
9 000
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
56 182
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 455 898
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 000
011
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
200 000
012
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
63 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области