"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 20/297 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 2524 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 1199 «2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2323 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2013 жылдың 31 желтоқсандағы №№ 208-209 санында жарияланған) келесідей өзгерістер:
2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 88 236 729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 50 621 014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 398 235 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 36 202 479 мың теңге;
2) шығындар – 87 684 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 187 100 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 339 888 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 152 788 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 555 539 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 555 539 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 190 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 190 082 мың теңге.».
2-тармақтың 1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«Бейнеу ауданына - 81,1 пайыз»;
«Қарақия ауданына - 45,9 пайыз»;
«Түпқараған ауданына - 72,8 пайыз»;
«Мұнайлы ауданына - 93,5 пайыз»;
«Ақтау қаласына - 23,7 пайыз»;
«Жаңаөзен қаласына - 50,4 пайыз»;
2-тармақтың 5)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 19 ноября 2014 года № 20/297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 ноября 2014 года № 2524.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 1199 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года №№ 208-209) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
«1) доходы - 88 236 729 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 50 621 014 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 398 235 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 202 479 тысяч тенге;
2) затраты - 87 684 172 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 187 100 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 339 888 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 152 788 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 555 539 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 555 539 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 190 082 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 190 082 тысячи тенге.».
в пункте 2 подпункт 1) изложить в новой редакции:
«Бейнеускому району - 81,1 процента»;
«Каракиянскому району - 45,9 процента»;
«Тупкараганскому району - 72,8 процента»;
«Мунайлинскому району - 93,5 процента»;
«городу Актау - 23,7 процента»;
«городу Жанаозен - 50,4 процента»;
в пункте 2 подпункт 5) изложить в новой редакции:

«Бейнеу ауданына - 81,1 пайыз»;
«Қарақия ауданына - 45,9 пайыз»;
«Түпқараған ауданына - 72,7 пайыз»;
«Мұнайлы ауданына - 93,4 пайыз»;
«Ақтау қаласына - 23,8 пайыз»;
«Жаңаөзен қаласына - 50,4 пайыз»;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2014 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 4 728 220 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
«Маңғыстау ауданына - 428 017 мың теңге»;
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2 және 3-тармақтарына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария салаларының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.»;
12-тармақта:
«Облыс әкімдігінің резерві 15 368 мың теңге сомасында бекітілсін».
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Д. Клинчев
Облыстық мәслихат хатшысы               Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
И.Ы. Құрман

«Бейнеускому району - 81,1 процента»;
«Каракиянскому району - 45,9 процента»;
«Тупкараганскому району - 72,7 процента»;
«Мунайлинскому району - 93,4 процента»;
«городу Актау - 23,8 процента»;
«городу Жанаозен - 50,4 процента»;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 4 728 220 тысяч тенге, в том числе:
«Мангистаускому району - 428 017 тысяч тенге»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«В соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв акимата области в сумме 15 368 тысяч тенге».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     Д. Клинчев
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Курман И.И.

635 639
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
9 926
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 926
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
651 048
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
651 048
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 214 785
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
3 882 035
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
332 750
05
Денсаулық сақтау
16 647 923
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 695 127
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
84 950
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
216 048
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
75 928
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
124 540
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
20 675
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 406 656
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
622 359
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
22 004
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
521 674
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
31 083
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 072
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
29 854
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
175 451
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
100 257
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
117 700
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
77 567
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
357 000

635 639
276
Управление по защите прав детей области
9 926
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
9 926
285
Управление физической культуры и спорта области
651 048
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
651 048
271
Управление строительства области
4 214 785
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 882 035
037
Строительство и реконструкция объектов образования
332 750
05
Здравоохранение
16 647 923
253
Управление здравоохранения области
15 695 127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
84 950
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
216 048
006
Услуги по охране материнства и детства
75 928
007
Пропаганда здорового образа жизни
124 540
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
20 675
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 406 656
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
622 359
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
22 004
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
521 674
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
31 083
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 072
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
29 854
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
175 451
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
100 257
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
117 700
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
77 567
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
357 000

027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
765 486
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 947
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 088
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 595 172
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 630
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
119 867
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7 208 210
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
191 497
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
777 412
271
Облыстың құрылыс басқармасы
952 796
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
943 388
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
9 408
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 710 789
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 228 854
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
89 865
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
174 129
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
125 179
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
901
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
257 746
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
49 226
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
258 538
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 304
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 160
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру

027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
765 486
029
Областные базы спецмедснабжения
26 947
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 088
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 595 172
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 630
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
119 867
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7 208 210
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
191 497
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
777 412
271
Управление строительства области
952 796
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
943 388
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
9 408
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 710 789
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 228 854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 865
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
174 129
003
Социальная поддержка инвалидов
125 179
007
Капитальные расходы государственного органа
901
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
257 746
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
49 226
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
258 538
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
14 304
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 160
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне

78 974
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 105
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 569
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
117 158
261
Облыстың білім басқармасы
361 807
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
323 603
037
Әлеуметтік сауықтандыру
38 204
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
16 356
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 356
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 746
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 746
271
Облыстың құрылыс басқармасы
65 136
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
65 136
297
Облыстың еңбек басқармасы
35 890
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
35 390
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 504 439
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 697 495
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
700 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 783 725
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
213 770
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 806 148
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
75 596
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерiн дамытуға нысаналы даму трансферттерi
1 601 226
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
574 230
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

78 974
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
55 105
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
3 569
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
117 158
261
Управление образования области
361 807
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
323 603
037
Социальная реабилитация
38 204
263
Управление внутренней политики области
16 356
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
16 356
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 746
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 746
271
Управление строительства области
65 136
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
65 136
297
Управление труда области
35 890
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
35 390
003
Капитальные расходы государственного органа
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 504 439
271
Управление строительства области
3 697 495
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
700 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 783 725
030
Развитие коммунального хозяйства
213 770
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 806 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
75 596
005
Капитальные расходы государственного органа
2 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 601 226
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
574 230
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

606 995
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
606 995
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 976 526
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 647 990
001
Жергiлiктi деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
63 758
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 290
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберiнде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 581 942
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
328 536
001
Жергiлiктi деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
24 737
002
Қала құрылысын дамытудың кешендi cызбаларын және елдi мекендердiң бас жоспарларын әзiрлеу
303 421
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
378
12
Көлік және коммуникациялар
4 692 566
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 692 566
001
Жергiлiктi деңгейде көлiк және коммуникация саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
58 414
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 073 213
003
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
346 608
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
264 201
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
518 292
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 115
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 430 723
13
Басқалар
5 723 734
257
Облыстың қаржы басқармасы
981 239
012
Облыстық жергiлiктi атқарушы органның резервi
15 368
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
965 871
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
116 279
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
116 279
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
446 231
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

606 995
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
606 995
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 976 526
271
Управление строительства области
1 647 990
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
63 758
005
Капитальные расходы государственного органа
2 290
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 581 942
272
Управление архитектуры и градостроительства области
328 536
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 737
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
303 421
004
Капитальные расходы государственного органа
378
12
Транспорт и коммуникации
4 692 566
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 692 566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
58 414
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 073 213
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
346 608
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
264 201
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
518 292
011
Капитальные расходы государственного органа
1 115
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 430 723
13
Прочие
5 723 734
257
Управление финансов области
981 239
012
Резерв местного исполнительного органа области
15 368
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
965 871
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
116 279
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
116 279
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
446 231
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

446 231
269
Облыстың дін істері басқармасы
60 557
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 895
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 162
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 150
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
10 350
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 492 934
051
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
411 771
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
959 600
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
121 563
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 324 927
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 247
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
8 294
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
56 182
006
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 028 698
007
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
41 706
011
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 300
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 156 476
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
506 476
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
650 000
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
145 092
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

446 231
269
Управление по делам религий области
60 557
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
45 895
002
Создание информационных систем
0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 162
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 150
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
10 350
271
Управление строительства области
1 492 934
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
411 771
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
959 600
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
121 563
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 324 927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
35 247
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
8 294
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
56 182
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 028 698
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 706
011
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
90 300
012
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
63 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 156 476
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
506 476
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
650 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
145 092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности