Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 180 "Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қарашада № 285 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 2558 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 291 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 28.09.2015 № 291 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына және «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9432 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 180 «Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2488 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 қыркүйекте «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің «Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау» қосымшасы осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен және (немесе) Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 22 июля 2014 года № 180 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"
Постановление акимата Мангистауской области от 20 ноября 2014 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 декабря 2014 года № 2558. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 28 сентября 2015 года № 291
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 28.09.2015 № 291(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9432)акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 22 июля 2014 года № 180 «Об утверждении регламента государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано 2 сентября 2014 года в информационно – правовой системе «Әділет») следующие изменение и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность», утвержденного указанным постановлением:
приложение регламента государственной услуги «Описание последовательности процедур (действий)» изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Центром и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. «Маңғыстау облысының туризм басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Г.М. Байжауынова) осы қаулының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының туризм
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.М.Байжауынова
20 қараша 2014 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 қараша
№ 285 қаулысына
1- қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде
туристік әлеует, туризм объектілері
және туристік қызметті жүзеге
асыратын тұлғалар туралы туристік
ақпарат беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1- қосымша
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
Ескерту: Аббревиатураларды ажырату:
ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылы 20 қараша
№ 285 қаулысына
2-қосымша
«Туристиік ақпарат оның ішінде туристік әлеует,
Туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге
Асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру»
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление туризма Мангистауской области» (Байжаунова Г.М.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление
туризма Мангистауской области»
Байжаунова Г.М.
20 ноября 2014 г.
Приложения 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 20 ноября 2014 года № 285
Приложения 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление туристской информации,
в том числе о туристском потенциале,
объектах туризма и лицах, осуществляющих
Туристскую деятельность»
Описание последовательности процедур (действий)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ – структурно-функциональная единица
Приложения 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 20 ноября 2014 года № 285
Приложения 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление туристской информации,
в том числе о туристском потенциале,
объектах туризма и лицах, осуществляющих
Туристскую деятельность»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность»