Құрық селолық елді мекенін «ауыл» санатына жатқызу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 09 желтоқсандағы № 307 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/315 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 2588 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарақия аудандық маслихатының және Қарақия ауданының әкімдігінің пікірін ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрық селолық елді мекені «ауыл» санатына жатқызылсын.
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Сессия төрағасы                         Б. Сарман
Облыстық мәслихат хатшысы               Б. Жүсіпов

Об отнесении сельского населенного пункта Курык к категории "село"
Совместное постановление акимата Мангистауской области от 09 декабря 2014 года № 307 и решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 января 2015 года № 2588
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение Каракиянского районного маслихата и Каракиянского районного акимата, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отнести сельский населенный пункт Курык к категории «село».
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председатель сессии                     Б. Сарман
Секретарь областного маслихата          Б. Жусупов