2014 жылға Ақтау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 06 қаңтардағы № 1 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 2342 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесі негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, жұмыс түрлері, көлемі бекітілсін.
Тиiстi қаржы жылына осы мақсаттарға бөлiнген қаражат шегiнде әлеуметтiк-пайдалы бағыты бар және жұмыскерлердiң алдын-ала кәсiптiк дайындығын талап етпейтiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрі-Бөлім) өтiнiмдер берген ұйымдар Тiзбеге енгiзуге жатады.
2. Қоғамдық жұмыстарға тартылған азаматтарға төлемақы Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 желтоқсанындағы "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңымен бекiтiлген ең төмен айлық еңбекақының 1,5-нан кем емес мөлшерде белгiленсiн.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын азаматтарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шарты негізінде орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жергiлiктi бюджет қаражатынан жүргiзiлсiн.
Ұйымдар өз қаражаты есебiнен жұмыссыздарға нақты атқарылған жұмысқа қосымша үстеме ақы белгiлеуге құқылы.
4. Бөлім басшысына (Г.Н. Хайрлиева):
1) жұмыссыз азаматтардың қоғамдық жұмыстарға жолдануын қамтамасыз етсін;
2) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін осы қаулының қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсін.
6. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 26.05.2014 № 757 қаулысымен
Қала әкімі                              Е. Жаңбыршин
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтау қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" басшысы
Г. Хайрлиева
06 қаңтар 2014 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтау қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" басшысы
А. Ким
06 қаңтар 2014 жыл
Ақтау қаласы әкімдігінің
06 қаңтар 2014 жылғы
№ 1 қаулысына қосымша
2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көзі.

Об организации и финансировании общественных работ в городе Актау на 2014 год
Постановление Актауского городского акимата Мангистауской области от 06 января 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 января 2014 года № 2342
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и на основании Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды и объемы работ, согласно приложения.
В Перечень включаются предприятия и организации, подавшие в государственное учреждение «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (далее-Отдел) заявки на организацию общественных работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника и имеющих социально-полезную направленность, в пределах средств, выделенных на данные цели на соответствующий финансовый год.
2. Оплата труда граждан привлеченных к общественной работе установить в размере не менее 1,5 минимальной заработной платы установленной Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы».
3. Оплату труда граждан, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета согласно индивидуального трудового договора в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы.
Организации за счет собственных средств вправе устанавливать безработным дополнительные надбавки за фактически выполненную работу.
4. Руководителю Отдела (Хайрлиева Г.Н.):
1) обеспечить направление безработных граждан на участие в общественных работах;
2) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить опубликование настоящего постановления акимата города на интернет-ресурсе.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 26.05.2014 № 757.
Аким города                             Е. Жанбыршин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел занятости и социальных программ"
Хайрлиева Г.Н.
06 января 2014 год
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел экономики и бюджетного планирования"
Ким А.Н.
06 января 2014 год
Приложение
к постановлению акимата города Актау
от 06 января 2014 года № 1
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды и объемы работ.