2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурызындағы № 352 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 сәуірінде № 2396 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының, Қазақстан Республикасының «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ақтау қалалық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (С.М. Құрманғазиева):
1) мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды жүргізуді қамтамасыз етсiн.
2) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін осы қаулының қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсін.
4. Қала әкімдігінің осы қаулысы Маңғыстау облысының әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а.                      Н. Аққұлов
Ақтау қаласы әкімдігінің
12 наурыз 2014 жылғы
№ 352 қаулысына
Қосымша
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Бала-
бақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталық-
тар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-
орталық-
тар
Дербес толық күндік шағын-
орталық-
тар
Дербес жарты күндік шағын-
орталық-
тар
Балабақша
Мектеп жанында-
ғы толық күндік шағын-
орталық-
тар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-
орталық-
тар
Дербес толық күндік шағын-
орталық-
тар
Дербес жарты күндік шағын-
орталық-
тар
Ақтау қаласы
1435
350
1312
40
18110,5
13002,8
18110,5
9055,3
Барлығы
1435
350
1312
40
18110,5
13002,8
18110,5
9055,3
кестенің жалғасы
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық-
тар
Дербес толық күндік шағын-орталық-
тар
Дербес жарты күндік шағын-орталық-
тар
9051
9051
25000,0
12500,0
9051
9051
25000,0
12500,0
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының м.у.а
С.М. Құрманғазиева
12 наурыз 2014 жыл

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление Актауского городского акимата Мангистауской области от 12 марта 2014 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 марта 2014 года № 2396
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях на 2014 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел образования» (Курмангазиева С.М.):
1) обеспечить финансирование государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования.
2) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить опубликование настоящего постановления акимата города на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
4. Настоящее постановление акимата города вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города                       Н. Аккулов
Приложение к постановлению акимата
города Актау № 352
от 12 марта 2014 г.
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях на 2014 год
Администра-
тивно-тер-
риториаль-
ное расположе-
ние организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детс-
кий сад
Мини-
центр с полным днем пребыва-
нием при школе
Мини-
центр с неполным днем пребыва-
нием при школе
Мини-
центр с полным днем пребыва-
нием само-
стоя-
тельный
Мини-
центр с неполным днем пребыва-
нием само-
стоя-
тельный
Детский сад
Мини-
центр с полным днем пребыва-
нием при школе
Мини-
центр с неполным днем пребыва-
нием при школе
Мини-
центр с полным днем пребыва-
нием само-
стоя-
тельный
Мини-
центр с неполным днем пребыва-
нием само-
стоя-
тельный
город Актау
1435
350
1312
40
18110,5
13002,8
18110,5
9055,3
Итого
1435
350
1312
40
18110,5
13002,8
18110,5
9055,3
продолжение таблицы
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребыванием при школе
Мини-центр с неполным днем пребыванием при школе
Мини-центр с полным днем пребыванием самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребыванием самостоятель-
ный
9051
9051
25000,0
12500,0
9051
9051
25000,0
12500,0
«СОГЛАСОВАНО»
Вр.и.о. руководителя государственного
учреждения «Актауский городской
отдел образования»
С.М. Курмангазиева
12 марта 2014 год