Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 32/254 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 2503 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 19/292 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2494 болып тіркелген) сәйкес және Маңғыстау облыстық әділет департаментінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 02-11-1826, 2014 жылғы 15 тамыздағы № 02-11-1969 ақпараттық хаттарының негізінде, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2329 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 17 793 049 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 399 890 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 196 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 701 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 176 269 мың теңге;
2) шығындар – 18 285 093 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 492 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 492 045 мың теңге.».
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2. 2014 жылға қала бюджетінің кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 52,6 пайыз;

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 23/195 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 15 сентября 2014 года № 32/254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 сентября 2014 года № 2503
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 5 сентября 2014 года № 19/292 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2494) и на основании информационных писем департамента юстиции Мангистауской области от 30 июля 2014 года № 02-11-1826, от 15 августа 2014 года № 02-11-1969, Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 23/195 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2329, опубликовано в газете «Жанаозен» от 22 января 2014 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению 1, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 793 049 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 399 890 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 196 189 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 701 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 6 176 269 тысячи тенге;
2) затраты – 18 285 093 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 492 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 492 045 тысяч тенге.».
пункт-2 изложить в новой редакции:
«2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет города в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 52,6 процентов;

2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 52,6 пайыз.».
3-тармақта:
онбесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«2014 жылдың 1 сәуірінен бастап жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлері, сондай-ақ мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызметкерлері болып табылмайтын қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз көлемінде ай сайынғы үстемеақы төлеу.».
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік, кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов).

2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 52,6 процентов.».
в пункте-3:
пятнадцатый абзац изложить в новой редакции:
«выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года.».
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).

3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (И. Орынбеков) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялануын және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихат хатшысы                С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Орынбеков И.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе «Әділет».
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь городского
маслихата                               С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

88 676
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 520
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
298 915
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 260
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18 748
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 867
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 998
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 126
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 926
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 346
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
478
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
478
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 494 406
Теңге селосы әкімінің аппараты
5 028
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 028
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 028
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
4 392
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 392
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 392
Рахат кенті әкімінің аппараты
34 074
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 074
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
34 074
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
1 946 462
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
17 737
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

88 676
006
Оказание жилищной помощи
3 520
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
298 915
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 260
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 748
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 867
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 126
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 926
021
Капитальные расходы государственного органа
4 346
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
478
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
478
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 494 406
Аппарат акима села Тенге
5 028
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 028
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 028
Аппарат акима села Кызылсай
4 392
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 392
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 392
Аппарат акима поселка Рахат
34 074
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 074
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
34 074
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 946 462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
17 737
003
Капитальные расходы государственного органа

474 273
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
152 861
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
152 861
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
263 000
006
Жаңаөзен қаласы кәсіпкерлігін қолдау
200 000
033
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
48 000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
15 000
15
Трансферттер
8 747
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8 747
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
8 747
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-492 045
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
492 045
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
492 045
Жаңаөзен қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
15 қыркүйектегі № 32/254 шешіміне
2 қосымша
2014 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

474 273
467
Отдел строительства района (города областного значения)
152 861
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 861
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
263 000
006
Поддержка предпринимательства города Жанаозен
200 000
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
48 000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
15 000
15
Трансферты
8 747
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8 747
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
8 747
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-492 045
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
492 045
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
492 045
Приложение 2
к решению Жанаозенского городского маслихата
от 15 сентября 2014 года № 32/254
Перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима поселка Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»