Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 05 қарашадағы № 917 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет Департаментінде 2014 жылғы 10 желтоқсанда № 2545 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. «Жаңаөзен қалалық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Б.Азан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары И. Сағынбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының
уақытша міндетін атқарушы
Қ.А. Сақтағанова
05 қараша 2014 жыл
«Жаңаөзен қалалық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Б. Азан
05 қараша 2014 жыл
2014 жылғы 05 қараша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
Қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 14.10.2015 № 784 қаулысымен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Дербес балабақша
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 1 Ақбота балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
2
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 2 Жанар балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
9534
3
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 3 Балдәурен балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
4
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 4 Самал балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
5
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 5 Сәуле балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
9534
6
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 6 Балапан балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
9534
7
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің № 7 «Ер Төстік» санаторлық-өкпе ауруынан сауықтыру балабақшасы» мемлекеттік мекемесі
140
9534
8
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 8 Ақбөбек балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
9534
9
«№ 9 Салтанат балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
9534
10
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 10 Қарлығаш балабақшасы» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 05 ноября 2014 года № 917. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 декабря 2014 года № 2545
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственное учреждение «Жанаозенский городской отдел образования» (Г.Б.Азан) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сагынбаев И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким города                             С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения «Жанаозенский городской
отдел экономики и бюджетного планирования»
К.А. Сактаганова
05 ноября 2014 год
Руководитель государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел образования»
Г.Б. Азан
05 ноября 2014 год
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от 05 ноября 2014 года № 917
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 14.10.2015 № 784(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Детский сад самостоятельный
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 1 Акбота» акимата города Жанаозен
140
9534
2
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 2 Жанар» акимата города Жанаозен
280
9534
3
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 3 Балдаурен» акимата города Жанаозен
140
9534
4
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 4 Самал» акимата города Жанаозен
140
9534
5
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «№ 5 Детский сад Сауле» акимата города Жанаозен
280
9534
6
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 6 Балапан» акимата города Жанаозен
140
9534
7
Государственное учреждение «санаторно-туберкулезный детский сад № 7 «Ер Тостик» акимата города Жанаозен
140
9534
8
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 8 Акбобек» акимата города Жанаозен
280
9534
9
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 9 Салтанат»
140
9534
10
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детский сад № 10 Қарлығаш» акимата города Жанаозен